Strona główna / Archiwum / 2022 / Złożenie kwiatów na grobach prof. Andrzeja Klisieckiego i prof. Zdzisława Zagrobelnego

20 października 2022 r., dzień przed uroczystością Święta Akademii, Rektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu Profesor Andrzej Rokita w obecności byłych Rektorów, Pana Profesora Tadeusza Bobera, Pana Profesora Krzysztofa Sobiecha, Pana Profesora Tadeusza Koszczyca, Pana Profesora Juliusza Migasiewicza wraz z przedstawicielami władz Uczelni, Panią Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszką Pisulą-Lewandowską, Panem Prorektorem ds. Nauczania dr. hab. Ryszardem Bartoszewiczem, prof. AWF, Panem Prorektorem ds. Organizacyjnych i Współpracy z Otoczeniem dr. Ireneuszem Cichym, Panią Dziekan Wydziału Fizjoterapii Profesor Anną Skrzek, Panem Dziekanem Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu dr. hab. Tadeuszem Stefaniakiem, prof. AWF oraz Panem Kanclerzem mgr. Adamem Roczkiem, złożyli kwiaty na grobach założyciela naszej uczelni Profesora Andrzeja Klisieckiego i Rektora 4. kadencji naszej Akademii Profesora Zdzisława Zagrobelnego.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak