Strona główna / #sport / Sukces szkoleniowy mgr Małgorzaty Janiaczyk – trenerki badmintona

Sukces szkoleniowy mgr Małgorzaty Janiaczyk – trenerki badmintona

Pani mgr Małgorzata Janiaczyk – trenerka badmintona, a na co dzień Pracownik Zakładu Dydaktyki Sportu podzieliła się z nami wspaniałą wiadomością.

Zawodniczki trenowane przez Panią Małgorzatę zdobyli medale na Mistrzostwach Świata w parabadmintonie:

• srebrny medal w grze deblowej zdobyła para Daria Bujnicka i Oliwia Szmigiel
  • brązowy medal w singlu zdobyła Oliwia Szmigiel.

„(…) Cieszy mnie fakt, że zawodniczka Oliwia Szmigiel, która jest moją bezpośrednią podopieczną i trenuje we Wrocławiu, osiągnęła historyczny sukces zdobywając aż dwa medale, srebrny w grze deblowej i brązowy w grze pojedynczej. Są to wyniki rokujące na kwalifikację na Igrzyska Paraolimpijskie, a nawet na strefę medalową. Kwalifikacje rozpoczynają się już w lutym.”
Małgorzata Janiaczyk,

Pani trener oraz zawodniczkom serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne starty.