Strona główna / Archiwum / 2022 / Rektor Uniwersytetu Warszawskiego z wizytą na AWF Wrocław

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego z wizytą na AWF Wrocław

1 kwietnia 2022 r., Prof. Alojzy Nowak – Rektor Uniwersytetu Warszawskiego odwiedził naszą Uczelnię. Podczas spotkania rozmawiano m.in. na temat stanu infrastruktury sportowej. Zagadnienie to oraz realizacja zadań w obszarze sportu akademickiego będą omawiane podczas posiedzenia Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 6 kwietnia 2022 r., gdzie Prof. Andrzej Rokita – Rektor naszej Uczelni będzie reprezentował Konferencję Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego.