Strona główna / Aktualności / #wiedza / Nabór studentów na studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2022/23

Nabór studentów na studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2022/23

1. Zapoznaj się z dostępnymi informacjami dot. Programu Erasmus na stronie internetowej w zakładce Studia >> Erasmus (regulamin wyjazdów, krok po krokuuczelnie partnerskiedokumenty do pobrania).

2. Świadomie wybierz uczelnię partnerską, w której chciałbyś podjąć studia (wybór do trzech uczelni – jedna priorytetowa i dwie rezerwowe).

3. Sprawdź ofertę dydaktyczną i organizacyjną uczelni partnerskich i wybierz najlepszą placówkę dla Twoich akademickich planów. Wybór uczelni powinien być uwarunkowany kierunkiem studiów.

4. Zgłoś swoją kandydaturę na wyjazd w Biurze Programu  Erasmus składając następujące dokumenty:
    • wypełniony komputerowo formularz zgłoszeniowy
    • podpisane przez Dziekanat zaświadczenie o średniej ocen
    • Oświadczenie dot. wcześniejszych wyjazdów w ramach programu ERASMUS
    • Oświadczenie RODO

• oraz jeśli posiadasz:

• dokument zwalniający z egzaminu językowego
    • dokument potwierdzający działalność społeczną

5. Termin składania dokumentów: do dnia 25 lutego 2022 r.

6. Dodatkowych informacji (nie zawartych na stronie internetowej) udziela mgr inż. Monika Ilecka-Folcik
    (e-mail: monika.ilecka@awf.wroc.pl, +48 71 347 31 13)