Strona główna / #sukces / Gala Sportu Akademickiego – AWF ponownie na Podium!!!

Gala Sportu Akademickiego – AWF ponownie na Podium!!!

Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego organizowana przez  Akademicki Związek Sportowy jako podsumowanie sukcesów sportowych i organizacyjnych w roku akademickim 2021/2022 odbyła się w dn. 21 października 2022 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Podczas gali Pan Marian Dymalski, członek Rady Uczelni Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu, wiceprezydent FISU (Światowej Federacji Sportu Akademickiego), odebrał nagrodę za II miejsce w klasyfikacji medalowej Akademickich Mistrzostw Polski dla naszej Akademii.

Naszego wielkiego sukcesu nie byłoby oczywiście bez pracy i zaangażowania naszych wspaniałych Studentów-Sportowców i ich Trenerów. Dziękujemy wszystkim zawodnikom reprezentującym AWF Wrocław, Pani Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego, dr Agnieszce Pisuli-Lewandowskiej oraz Pełnomocnikowi Rektora ds. Sportu Akademickiego, dr. hab. Witoldowi Bańkoszowi, prof. AWF, za promowanie sportu oraz pomoc uzdolnionym Studentom w realizacji ich pasji.

Więcej informacji:

Galeria: https://pasja.azs.pl/