Strona główna / Aktualności / #wiedza / Bezpłatny kurs sędziego piłki nożnej

Bezpłatny kurs sędziego piłki nożnej

Zapraszamy studentów AWF Wrocław
do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach na sędziego piłki nożnej
realizowanych w ramach
Zintegrowanego programu rozwoju AWF Wrocław
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt adresowany jest do wszystkich studentów studiów stacjonarnych z wyłączeniem1 roku I stopnia oraz studiów jednolitych na kierunku Fizjoterapia.

Zakres Projektu:

• zajęcia teoretyczne – kompleksowe omówienie przepisów gry
  • zajęcia praktyczne – symulacja sytuacji boiskowych i podejmowanie decyzji

W ramach zajęć każdy z Uczestników otrzymuje: gwizdek, kartki (żółta, czerwona) i przepisy gry.

Kurs na sędziego piłki nożnej prowadzony będzie przez doświadczonych sędziów i obserwatorów szczebla centralnego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zajęcia będą realizowane na terenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,
luty/marzec 2022 roku.

Kurs zakończy się egzaminem, po którym jego uczestnicy otrzymają
uprawnienia sędziego piłki nożnej.

Możliwość sędziowania meczów piłki nożnej

ZAPISY TRWAJĄ!! Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmowane są w budynku P3, pokój 200a od poniedziałek – wtorek w godzinach od 8.00 – 16.00 do dnia 04.11.2021 r.

Rozpatrywane będą tylko osoby, które dostarczą komplet niżej wymienionych dokumentów:

4. CV,

5. List motywacyjny.