Strona główna / Aktualności / #wiedza / 25-lecie Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich

25-lecie Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich

W dniach 9 i 10 czerwca Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich obchodziła jubileusz 25-lecie swojego istnienia. Oprócz tradycyjnego Posiedzenia Prezydium KRASP i Zgromadzenia Plenarnego KRASP miały miejsce liczne wydarzenia artystyczne, odbywające się m.in. na zabytkowym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego oraz na Zamku Królewskim w Warszawie.

Fot.: M. Kazmierczak

Naszą Uczelnię reprezentował Rektor, prof. Andrzej Rokita, który w kadencji 2020-2024 jest Przewodniczącym Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego i reprezentuje je jako członek Prezydium KRASP.

Fot.: https://www.uw.edu.pl

Szczegółowe informacje dotyczące jubileuszowych obchodów KRASP znajdą Państwo na: