W dniu 22.01.2026 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Chanas na temat: „Rola kluczowych zdolności motorycznych w poprawie artystycznego wykonania układu choreograficznego w tańcu nowoczesnym”
Promotor:
- prof. dr hab. Krzysztof Maćkała – Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Recenzenci:
- prof. dr hab. Tadeusz Ambroży – Akademia Kultury Fizycznej im. Bronisława Czecha w Krakowie
- dr hab. Marcin Dornowski, prof. AWFiS – Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku
- dr hab. Aleksandra Jażdżewska, prof. AWFiS – Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku
Obrona rozprawy doktorskiej przeprowadzona zostanie w trybie hybrydowym: stacjonarnie odbędzie się w sali nr 2/4 w bud. P-4 przy al. I. J. Paderewskiego 35 we Wrocławiu oraz online z wykorzystaniem technologii informatycznych umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację (platforma ZOOM).
Link do spotkania na ZOOM:
https://awf-wroc-pl.zoom.us/j/98113506301?pwd=xSab7oGtbhq0FXMueKBVhORjqzy7AX.1
hasło: StGNJp
Z rozprawą doktorską, streszczeniem oraz recenzjami można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu:
Rozprawa dostępna jest także w Bibliotece Głównej AWF we Wrocławiu.