Strona główna / Archiwum / 2017 / Jubileuszowy XX Dolnośląski Festiwal Nauki

Jubileuszowy XX Dolnośląski Festiwal Nauki

XX Dolnośląski Festiwal Nauki oficjalnie rozpocznie się 21 września, ale 16-17 września mogliśmy wziąć udział w imprezie zorganizowanej na Promenadzie Staromiejskiej i odwiedzić Park Wiedzy.
Hasłem przewodnim Jubileuszowego Festiwalu Nauki jest „Nauka bez granic”, bo – jak mówi dr hab. Grażyna Antczak, koordynator uczelniany Dolnośląskiego Festiwalu Nauki – odkrywanie i poznawanie świata jest wspaniałą przygodą, niezależnie od wieku, wykonywanego zawodu, zainteresowań, płci czy pochodzenia.
Zapraszamy serdecznie do udziału w wykładach/warsztatach.

dr hab. Wioletta Dziubek-Rogowska
Pełnomocnik Rektora ds. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Strona Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu niezbędnym do prawidłowego działania serwisu, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkownika oraz statystyk. Wyłączenie zapisywania plików cookies jest możliwe w ustawieniach każdej przeglądarki internetowej, dzięki czemu nie będą zapisywane żadne informacje. Polityka prywatności

Scroll to Top