W dniach 24-28 kwietnia 2014 roku w Warszawie odbył się Zjazd Komisji Uczelni Wychowania Fizycznego. Wzięli w nim udział przedstawiciele organów samorządowych AWF-ów z całej Polski!
Cztery intensywne dni zjazdu to okres wielu szkoleń, wymiany doświadczeń oraz wspólnej integracji między uczestnikami! Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji aby żaden z uczestników nie czuł się znudzony podczas pobytu w Warszawie.
Jednym z głównych celów Zjazdu KUWF było przyjęcie nowego Statutu, który ma zastąpić działający do tej pory Regulamin. Rada delegatów KUWF odnowiła akt intencyjny na rzecz współpracy pomiędzy uczelniami. Uczestnicy wzięli także udział w licznych szkoleniach, panelach dyskusyjnych jak i innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów czyli samorząd Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Po oficjalnym otwarciu zjazdu odbyła się pierwsza część szkoleniowa, w której zostały zorganizowane szkolenia z zakresu jakości kształcenia oraz funkcjonowania biura prasowego samorządu. Następnie odbył się panel dyskusyjny KUWF na którym uczestnicy dyskutowali o bieżących projektach, podsumowali je oraz zastanawiali się nad przyszłymi projektami. Następna seria szkoleń, w której uczestnicy zjazdu dowiedzieli się więcej o motywacji jak i savoir-vivre. Odbyło się spotkanie Rady Delegatów z Prezydium KUWF.
Odbyło się pierwsze w historii KUWF posiedzenie Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego z Komisją Uczelni Wychowania Fizycznego, na którym został uchwalony m.in. budżet komisji oraz został przedłużony projekt MOST.







