Strona główna / Aktualności / Studenci kierunku BiPP AWF Wrocław wsparli organizację międzynarodowych zawodów IPA Games 2026

Studenci kierunku BiPP AWF Wrocław wsparli organizację międzynarodowych zawodów IPA Games 2026

Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu była aktywnym partnerem IPA Polska w organizacji i przeprowadzeniu międzynarodowej policyjnej imprezy sportowej pn. IPA GAMES 2026. 

W dniach 11-14 maja 2026 r. 53 studentów kierunku Bezpieczeństwo i Porządek Publiczny udzielało wsparcia w przeprowadzeniu ww. wydarzenia sportowego, biorąc udział w ceremonii otwarcia oraz w przeprowadzeniu na terenie kampusu AWF Wrocław takich dyscyplin sportowych jak:

12.05.2026 r. – piłka nożna, piłka siatkowa, bieg na dystansie 5 km.

13.05. 2026 r. -piłka nożna, judo;

14.05.2026 r. – piłka nożna, piłka siatkowa, bieg na dystansie 10 km.

Należy podkreślić, że wręczenia medali dokonywali wybitni sportowcy: Renata Mauer-Różańska oraz Paweł Fajdek.

W opinii obserwatorów impreza sportowa była sukcesem, a udział naszych studentów, ich wysiłek i zaangażowanie, oraz przygotowanie bazy obiektowej przez AWF Wrocław na ten sukces miały istotny wpływ.

Wielkie podziękowania do Studentów zaangażowanych w IPA Games 2026 kierują koordynatorzy przedsięwzięcia Robert Gwardyński i Arkadiusz Majcherek.

fot. Maja Rozwak studentka kierunku BiPP

galeria zdjęć pojawi się wkrótce

Strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu niezbędnym do prawidłowego działania serwisu, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkownika oraz statystyk. Wyłączenie zapisywania plików cookies jest możliwe w ustawieniach każdej przeglądarki internetowej, dzięki czemu nie będą zapisywane żadne informacje. Polityka prywatności

Scroll to Top