Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Data publikacji: 09.03.2020 r.

Rada Kolegium Naukowego ogłasza konkurs na finansowanie pojedynczego działania naukowego według zasad konkursu Miniatura Narodowego Centrum Nauki

1. Na realizację konkursu w 2020 roku przeznacza się 280 000 zł.
  2. W konkursie mogą wziąć udział młodzi naukowcy (pracownicy posiadający tytuł zawodowy magistra lub stopień naukowy doktora oraz studenci studiów doktoranckich i Szkoły Doktorskiej, którzy nie ukończyli 35 roku życia)
  3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby realizujące projekt w konkursie Miniatura Narodowego Centrum Nauki oraz te, które otrzymały finansowanie w wewnętrznym konkursie uczelni dla młodych uczonych przeprowadzonym jesienią 2019 roku
  4. W konkursie można zgłosić tylko jeden wniosek o finansowanie jednego działania naukowego
  5. Finasowanie obejmuje:
    a) badania naukowe,
    b) kwerendę,
    c) staż naukowy,
    d) wyjazd badawczy,
    e) wyjazd konsultacyjny
  6. Wysokość finansowania wynosi od 5000 do 50000 zł, a termin zakończenia realizacji projektu ustala się na 15 grudnia 2020 roku.
  7. Wnioski należy przygotować na formularzu, który stanowi załącznik nr 1 do niniejszego komunikatu wysyłając jego wersję elektroniczną na adres marek.wozniewski@awf.wroc.pl i składając podpisaną wersję papierową w sekretariacie Rady Kolegium Naukowego w pokoju 2/37 w budynku im. Zdzisława Zagrobelnego (P4) do 20 marca 2020 roku.
  8. Wnioski podlegają ocenie formalnej i ocenie merytorycznej.
  9. Ocena formalna wniosków obejmuje kompletność wniosku, ocenę czy dany wniosek spełnia wszystkie wymagania przedstawione w ogłoszeniu o konkursie oraz ocenę czy planowane wydatki przedstawione we wniosku są zgodne z zasadami określonymi w załączniku nr 2 do niniejszego komunikatu.
  10. Ocena merytoryczna wniosku obejmuje:
    a) spełnienie wymagań przedstawionych w ogłoszeniu o konkursie;
    b) zasadność planowanych kosztów w stosunku do przedmiotu i zakresu działania;
    c) ocenę działania naukowego;
    d) ocenę dorobku osoby przewidzianej do realizacji działania naukowego.
  11. Oceny merytorycznej dokonuje 2 niezależnych ekspertów zgodnie z zasadami zawartymi w załączniku nr 3 do niniejszego komunikatu
  12. Wniosek rekomendowany jest do finansowania, jeżeli:
    a) uzyskał ocenę końcową minimum 70% pkt.,
    b) uzyskał od obu ekspertów oceniających wniosek, ocenę „tak” w każdym kryterium podlegającym ocenie,
    c) uzyskał dwie pozytywne rekomendacje członków Zespołu Ekspertów, oceniających wniosek,
  13. Na podstawie uzyskanych punktów tworzy się osobne listy rankingowe w dwóch grupach: pracowników uczelni i doktorantów, które przedkładane są Rektorowi
  14. Rekomendacja do finansowania obejmuje wnioski, które uzyskały w rankingu miejsce mieszczące się w puli środków przeznaczonych na realizację konkursu.
  15. Wnioski, które uzyskały tę samą końcową ocenę punktową, mogą być rekomendowane do finansowania, jeżeli mieszczą się łącznie w puli środków finansowych przewidzianych w tym konkursie.
  16. Rozstrzygnięcie konkursu następuje do 31 marca 2020 roku
  17. Raport końcowy z realizacji projektu, nie przekraczający jednej strony maszynopisu, należy złożyć do 15 stycznia 2021 roku

Data publikacji: 09.03.2020 r.

Szanowni Państwo,

Informuję, iż dnia 24 marca 2020 roku od godz. 8:00- 14:00 odbędzie się szkolenie dotyczące pozyskiwania środków na badania z Narodowego Centrum Nauki.
Szkolenie odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim i poprowadzą je przedstawiciele NCNu.

W związku z powyższym, zajęcia z przedmiotu Przygotowanie do praktyki dydaktyki szkoły wyższej przeniesione zostały na 31.03.2020  (dokładna informacja w planie zajęć),

natomiast zajęcia z przedmiotu Etyka środowiska akademickiego przeniesione zostały na 21.04.2020 (informacja w planie zajęć).

Data publikacji: 12.12.2019 r.

Rada Kolegium Naukowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na posiedzeniu w dniu 12 grudnia 2019 roku wyznaczyła doktorantom I roku Szkoły Doktorskiej promotorów oraz promotorów pomocniczych.

Lista zatwierdzonych promotorów dla doktorantów Szkoły Doktorskiej:

L.p. Nazwisko i imię doktoranta Promotor Promotor pomocniczy
1. Danielik Karol Prof. dr hab. Małgorzata Słowińska-Lisowska