Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

>>Harmonogram rekrutacji na rok akademicki 2022/2023

Link do spotkania na platformie ZOOM
Link do wydarzenia na kanale FB @rekrutacja.awf.wroc

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020)
Проект фінансується Національною агенцією з питань академічного обміну у рамках Програми «Welcome to Poland» (2020)

REKRUTACJA na rok akademicki 2022/2023
rozpocznie się 1 czerwca 2022 roku

>Fizjoterapia
>Kosmetologia
>Terapia Zajęciowa
>Sport
>Turystyka i Rekreacja
>Wychowanie Fizyczne

zgodnie z Uchwałą nr 27/2021 Senatu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z dnia 24. czerwca 2021 roku
W związku z sytuacją epidemiologiczną poszczególne zajęcia mogą być realizowane w formie online za pośrednictwem platformy zoom.

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku ;-)

Wykaz dolnośląskich placówek, w których wykonywane są bezpłatne badania kandydatów na studia

Procedura przyjęcia:

Dolnośląski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy informuje, że niżej wskazane placówki wykonują badania lekarskie kandydatów do szkół wyższych, którzy w trakcie studiów są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia (...) do wysokości przyznanych środków. W okoliczności braków środków w danej jednostce, prosimy o skierowanie się do pozostałych jednostek wskazanych w wykazie.

Wykaz placówek, w których wykonywane są nieodpłatne badania kandydtaów na studia na terenie Dolnego Śląska

OPŁATY

Regulamin opłat dla studentów i doktorantów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu:
ZARZĄDZENIE NR 55/2020 Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z dnia 19. czerwca 2020 roku
Regulamin opłat od roku akademickiego 2020/2021
Zmiany w Regulaminie Opłat od roku akademickiego 2021/2022