Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Szanowni Państwo- w związku z małym zainteresowaniem zajęcia z dnia 18.01.2022 w godzinach 13.00-15.00 w sali 111 przy ul. Witelona 25 są odwołane.

Szanowni Państwo

W dniu 18.01.2022 w godzinach 13.00-15.00 w sali 111 przy ul. Witelona 25 odbędą się zajęcia dotyczące właściwego odżywiania w wieku senioralnym. Zajęcia będą realizowane w ramach projektu prof. Krzysztofa Sobiecha i w związku z możliwością opcjonalnego wykonania badań składu ciała wymagają wcześniej zapisów i wypełnienia stosownych dokumentów. W sekretariacie dostępny komplet dokumentów. Proszę o jak najszybsze zadeklarowanie się osób chętnych.

Ważne

Osoby , które jeszcze nie dokonały opłaty za zajęcia na UTW proszone są o jak najszybsze uregulowanie należności.

Uwaga

Ze względu na zwiększające się zagrożenie epidemiologiczne, jesteśmy zmuszeni zawiesić realizowanie zajęć w dużych grupach. W związku z tym wykłady na UTW są  odwołane.

ZARZĄDZENIE REKTORA rekrutacja UTW

Zarzdzenie Rektora rekrutacja UTW 2019

Ważne

Z powodu ograniczeń związanych z pandemią kasa jest nieczynna.

nr konta: 77 1240 3464 1111 0010 6320 9674 (w tytule UTW 8113)

Dane kontaktowe do "Życia Akademickiego":

Film "Oferta edukacyjna UTW-AWF we Wrocławiu"

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszym UTW zrealizowanego przez Janinę Matejuk- słuchaczkę naszego Uniwersytetu.
Tytuł filmu "Oferta edukacyjna UTW-AWF we Wrocławiu".

Link do bloga prowadzonego przez Studentów - Seniorów UTW - AWF we Wrocławiu