Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

V Międzynarodowa Konferencja - Aktywność ruchowa na obszarach górskich Polski i Świata 2020

V Międzynarodowa Konferencja
- Aktywność ruchowa na obszarach górskich
Polski i Świata 2020

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową AKTYWNOŚĆ RUCHOWA NA OBSZARACH GÓRSKICH POLSKI I ŚWIATA. Zgłosiło się na nią wielu prelegentów z kraju i zagranicy. Wśród nich są naukowcy i praktycy. Mamy nadzieję, że ta interdyscyplinarność pozwoli Państwu odnaleźć wśród wystąpień tematy Was interesujące.
Przedstawiamy komunikat nr 3, w którym odnajdziecie Państwo zasady zdalnego udziału (czynnego i biernego) w naszym wydarzeniu oraz program konferencji. Dla uczestników biernych (tzw. „wolnych słuchaczy”) zamieszczono poniżej formularz rejestracyjny

Szanowni Państwo,

do naszej konferencji pozostało tylko kilka dni. Zgłosiło się na nią wielu prelegentów z kraju i zagranicy. Wśród nich są naukowcy i praktycy. Mamy nadzieję, że ta interdyscyplinarność pozwoli Państwu odnaleźć wśród wystąpień tematy Was interesujące.

Serdecznie zapraszamy!

dr hab. Wojciech Wiesner, prof. AWF Wrocław
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego V Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Aktywność ruchowa na obszarach górskich Polski i świata" chciałbym poinformować o istotnej zmianie organizacyjnej spowodowanej aktualną sytuacją epidemiczną w kraju i na świecie. Przyjętym sposobem realizacji spotkania naukowego będzie forma on-line wykorzystująca platformę internetową ZOOM.

W komunikacie nr 2 odnajdziecie Państwo także informacje dotyczące zmienionych terminów, opłat konferencyjnych oraz wskazówki związane z docelowymi wydawnictwami naukowymi.

Komitet Naukowy wnoszonego przedsięwzięcia prosi Autorów przyszłych publikacji o przesłanie zwrotnej informacji pisemnej, w którym czasopiśmie naukowym chcą opublikować swój artykuł (załączony formularz) Fakt ten pozwoli przygotować zwarte pismo przewodnie do Komitetów Wydawniczych informujące o planach wydawniczych uczestników konferencji. Przypominamy, że elektroniczne panele edytorskie wymagają indywidualnego zgłoszenia publikacji (linki umieszczono w komunikacie nr 2).

dr hab. Wojciech Wiesner, prof. AWF Wrocław
Przewodniczący Komitetu Naukowego