Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Otwarta medycyna w praktyce polskich instytucji naukowych

Centrum Informacyjno-Biblioteczne UM w Łodzi oraz Biblioteka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zapraszają na konferencję online „Otwarta medycyna w praktyce polskich instytucji naukowych/Open Medicine in the practice of Polish scientific institutions”, która odbędzie się w dniach 21-22.01.2021 r.

Konferencja podsumowuje realizację projektów powstałych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 2.3 POPC, poddziałanie 2.3.1, Typ II projektu: Cyfrowe udostępnianie zasobów nauki:

Polska Platforma Medyczna: portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym,
InterScienceCloud – Zintegrowana platforma informacji o działalności naukowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Więcej informacji i rejestracja: https://openmedicine2021.wordpress.com

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zarejestrowane na konferencję otrzymają linki do poszczególnych sesji na platformie Zoom drogą e-mailową najpóźniej na dzień przed terminem wydarzenia.