Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

IV Ogólnopolska Konferencja dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca 2020 – Wokół człowieka”

IV Ogólnopolska Konferencja
dla Młodych Naukowców
„Wieczór Naukowca 2020 – Wokół człowieka”

Organizator: Studenckie Towarzystwo Naukowe AWF we Wrocławiu

Patronat honorowy:

Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Rokita

Szanowni Państwo,

W imieniu Studenckiego Towarzystwa Naukowego i Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Dla Młodych Naukowców: Wieczór Naukowca 2020 - WOKÓŁ CZŁOWIEKA, organizowanej przez STN przy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2020. Wydarzenie będzie transmitowane przez oficjalny kanał Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w serwisie YouTube. Początek transmisji o godzinie 8:30.

Link przekierowujący do transmisji: YouTube AWF Wrocław

Konferencja dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca” jest cyklicznym wydarzeniem studenckim, które od 2009 roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych naukowców oraz opiekunów naukowych prowadzących koła naukowe. Dedykowana jest studentom I, II i III stopnia, którzy zajmują się szeroko pojętymi badaniami "wokół człowieka".

Celem konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnego forum dla prezentacji dotychczasowych osiągnięć naukowych w zakresie zdrowia oraz szeroko pojętej kultury fizycznej. Jest również okazją do nawiązania kontaktów naukowych między studentami i pracownikami z różnych ośrodków w Polsce.

W trakcie konferencji będzie możliwość wysłuchania wykładu inauguracyjnego pt. „Mózg – plac niekończącej się budowy…”.
Wykład wygłosi dr hab. Małgorzata Mraz, prof. AWF Wrocław, Dyrektor Szkoły Doktorskiej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Po przerwie odbędzie się seminarium naukowe pt.: „Potencjał pracowników – czynniki, obszary i skale ujawniania”.
Poprowadzi je prof. dr hab. Gabriel Łasiński, pracownik Zakładu Komunikacji i Zarządzania, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony głównej Konferencji: www.wieczor.awf.wroc.pl

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
dr Kamil Michalik