Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

IV Ogólnopolska Konferencja dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca 2020 – Wokół człowieka”

IV Ogólnopolska Konferencja
dla Młodych Naukowców
„Wieczór Naukowca 2020 – Wokół człowieka”

Organizator: Studenckie Towarzystwo Naukowe AWF we Wrocławiu

Patronat honorowy:

Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Rokita

Szanowni Państwo,

W imieniu Studenckiego Towarzystwa Naukowego mamy zaszczyt zaprosić Państwa   a IV Ogólnopolską Konferencję dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca 2020 – Wokół człowieka”, która odbędzie się w dniu 11 grudnia 2020 roku w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w trybie zdalnym – video konferencji.

Konferencja dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca” jest cyklicznym wydarzeniem studenckim, które od 2009 roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych naukowców oraz opiekunów naukowych prowadzących koła naukowe. Dedykowana jest studentom 1,2,3 stopnia, którzy zajmują się badaniami "wokół człowieka".

Celem konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnego forum dla prezentacji dotychczasowych osiągnięć naukowych w zakresie zdrowia oraz szeroko pojętej kultury fizycznej. Jest okazją do nawiązania kontaktów naukowych między studentami i pracownikami z różnych ośrodków w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony głównej Konferencji: www.wieczor.awf.wroc.pl

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
dr Kamil Michalik