Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

2019-05-23 Wieczór Naukowca 2019 - Wokół człowieka

III Ogólnopolska Konferencja
dla Młodych Naukowców

„Wieczór Naukowca 2019 – Wokół człowieka”

23-24 maja 2019 r., AWF Wrocław

Kliknij aby powiększyć

Organizator: Studenckie Towarzystwo Naukowe AWF we Wrocławiu

Patronat honorowy:

• Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF
  • Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Sławomir Piechota

Miejsce Konferencji:
Al. I. J. Paderewskiego 35, Pawilon P4

Szanowni Państwo,

W imieniu Studenckiego Towarzystwa Naukowego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencję dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca 2019 – Wokół człowieka”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Konferencja dla Młodych Naukowców „Wieczór Naukowca” jest cyklicznym wydarzeniem studenckim, które od 2009 roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych naukowców oraz opiekunów naukowych prowadzących koła naukowe. Dedykowana jest studentom 1,2,3 stopnia, którzy zajmują się badaniami "wokół człowieka".

Celem konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnego forum dla prezentacji dotychczasowych osiągnięć naukowych w zakresie zdrowia oraz szeroko pojętej kultury fizycznej. Jest okazją do nawiązania kontaktów naukowych między studentami i pracownikami z różnych ośrodków w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony głównej Konferencji: www.wieczor.awf.wroc.pl

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
dr Katarzyna Bulińska