Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom

19 października br. w naszej Uczelni miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów magisterskich absolwentom z 2019 roku, w której uczestniczyli JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita prof.nadzw. wraz z byłymi Rektorami z Prorektorami. Podczas uroczystości JM Rektor wraz Dziekanami (Panią prof. dr hab. Teresą Sławińską-Ochlą, Panią prof. dr hab. Anną Skrzek, Panem dr. hab. Tadeuszem Stefaniakiem prof. nadzw.) oraz Prodziekanami wręczył dyplomy magisterskie tegorocznym absolwentom. Rektor wyróżnił też osoby z grona absolwentów, które aktywnie działały na rzecz całej społeczności akademickiej.

Tegoroczna uroczystość była wyjątkowa pod względem frekwencji i pogody. W tym dniu dyplomy odebrało 180 studentów w towarzystwie rodzin i najbliższych. W sumie w wydarzeniu wzięło udział około 500 osób. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że w tak dużym gronie mogliśmy pożegnać naszych tegorocznym absolwentów.

Podczas uroczystości został, jak zwykle, odśpiewany hymn naszej Uczelni „Do boju AWF”, jednak tym razem do śpiewu wszystkich obecnych poprowadził pan Aleksander Sobera z naszego uczelnianego Zespołu Pieśni i Tańca „Kalina”. Nie mogło zabraknąć naszej uczelnianej maskotki Aleksa, który pomagał absolwentom w symbolicznym geście wyrzucania biretów.

Na zakończenie uroczystości wszyscy raz jeszcze spotkali się przed budynkiem P4 i biesiadowali swój sukces ukończenia studiów.

Naszym wspaniałym absolwentom życzymy samych życiowych sukcesów.

Mamy nadzieje, że nie zapomną o swojej Alma Mater i włączą się w działalności Stowarzyszenia Absolwentów AWF we Wrocławiu i zawsze chętnie będą do nas wracać.