Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Spotkanie wigilijne Rektora z pracownikami Uczelni

Spotkanie wigilijne Rektora z pracownikami Uczelni

Jak co roku, tym razem 20 grudnia, w budynku P-4 (sala 2/8), odbyło się spotkanie Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr. hab. Andrzeja Rokity, prof. AWF z pracownikami. Podczas spotkania Rektor przedstawił informacje podsumowujące funkcjonowanie Akademii w 2019 roku, we wszystkich obszarach jej działalności. JM Rektor zaznaczył, że był to rok wielu trudnych wyzwań, ale jednocześnie bardzo dobry czas dla Uczelni. Rektor skierował słowa podziękowania do wszystkich pracowników, którzy swoim zaangażowaniem i zrozumieniem sytuacji związanej, z wprowadzaniem ewolucyjnych zmian, przyczynili się do tego, że nasza Szkoła rok 2019 kończy w dobrej kondycji z perspektywą nowych inwestycji w nadchodzącym 2020 roku.

Rektor podczas spotkania podziękował także pracownikom odchodzącym na emeryturę i kończącym pracę w naszej Uczelni.

Następnie odbyło się spotkanie wigilijne w holu budynku P-4, podczas którego JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF życzył pracownikom i studentom naszej Uczelni radosnych, przepełnionych spokojem, miłością oraz rodzinnym ciepłem świąt Bożego Narodzenia. Świąt podczas, których spotkania rodzinne będą dla nas najważniejsze i spowodują, że wszystkimi zmysłami będziemy starali się je odczuwać, a sprawy zawodowe pozostawimy na boku. Do świątecznych życzeń JM Rektora przyłączyli się przedstawiciele władz Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego (Marta Lewkowicz), Uczelnianej Rady Doktorantów (Natalia Danek) i Rady Uczelni (Adam Roczek), którzy w nowym 2020 roku życzyli także dużo zdrowia, radości, miłości, szczęścia oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

O oprawę artystyczną zadbał nasz niezawodny i bardzo rozśpiewany Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław „Kalina”, w którego wykonaniu, piękne kolędy wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój.