Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Spotkanie Rektora i uczestników Senatu ze Studentami

Spotkanie Rektora i uczestników Senatu ze Studentami

W środowe popołudnie (22.12.) tuż po zakończeniu posiedzenia Senatu naszej Uczelni, wszyscy jego uczestnicy wzięli udział w zorganizowanym przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, spotkaniu przedświąteczny. Spotkanie odbyło się w zdalnej formule, ale nasi wspaniali studenci wykorzystując świąteczne tło i akcesoria, zadbali, aby jego uczestnicy poczuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Atmosfera była wspaniała, na co zwrócił uwagę Rektor naszej Akademii, Profesor Andrzej Rokita, który składając naszym pracowitym Studentom życzenia poprosił, aby byli zawsze tak zaangażowani w pracę na rzecz naszej Akademii i aby zawsze nas tak pozytywnie zaskakiwali. Przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Katarzyna Mroczkowska, która prowadziła spotkanie, podsumowała roczną działalność naszych zaangażowanych Studentów, którzy uczestniczyli w wielu projektach, ale przede wszystkim byli nagradzani w takich przedsięwzięciach jak Pro Juvenes (już drugi raz z rzędu) oraz Młode Talenty. Swoje wystąpienie zakończyła serdecznym podziękowaniem złożonym na ręce Pana Rektora oraz Pani Prorektor dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej, zwracając przede wszystkim uwagę na fakt, że wydarzenia organizowane przez URSS nie mogłyby się odbyć bez wsparcia i pomocy pracowników naszej Uczelni. Podziękowała także wszystkim nauczycielom naszej Akademii, za dużą wyrozumiałość i przychylność dla Studentów zaangażowanych w pracę w Samorządzie i realizujących swoje pasje. Te słowa zostały przyjęte z ogromnymi emocjami, ponieważ pokazują jak wartościowych, pracowitych i zaangażowanych mamy Studentów. Rektor podkreślił ogrom pracy, który w mijającym roku wykonali nasi Studenci, mimo wielu przeciwności losu.

Wszyscy jednak byli zgodni, że z niecierpliwością czekamy na możliwość udziału w tego typu spotkaniach, ale w bezpośrednim kontakcie.

Dziękujemy bardzo za zorganizowanie tego nastrojowego spotkania!