Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Spotkanie przedświąteczne ze Studentami

Spotkanie przedświąteczne ze Studentami

W ostatni czwartek (17.12.) tuż po zakończeniu posiedzenia Senatu naszej Uczelni, wszyscy jego uczestnicy wzięli udział w zorganizowanym przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, spotkaniu przedświątecznym. Spotkanie odbyło się w zdalnej formule, ale nikogo z nas aktualnie to już nie dziwi, ponieważ ze względów epidemicznych to jedyne bezpieczne rozwiązanie.

Studenci zapraszając uczestników na spotkanie zadbali, aby każdy poczuł atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. I tak faktycznie było. Atmosfera była wspaniała, na co zwrócił uwagę Rektor naszej Akademii Profesor Andrzej Rokita, który składając naszym pracowitym Studentom życzenia poprosił, aby nigdy nie przestawali nas pozytywnie zaskakiwać, do czego zdążyliśmy się już wszyscy przyzwyczaić. Przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Katarzyna Mroczkowska, która prowadziła spotkanie, podsumowała roczną działalność naszych Żaków, którzy uczestniczyli w różnych projektach, takich jak: „Ćwicz z nami AWFiakami”, przygotowanie wrocławskiego izolatorium, „AWF oddaje krew”, Pro Juvenes, czy Konferencji Samorządów Akademii Wychowania Fizycznego. To podsumowanie zakończyła serdecznym podziękowaniem złożonym na ręce Pana Rektora oraz Pani Prorektor dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej, zwracają szczególną uwagę na fakt, że wydarzenia organizowane przez URSS nie mogłyby się odbyć bez wsparcia i pomocy pracowników naszej Akademii. Te słowa zostały przyjęte z ogromnymi emocjami, ponieważ pokazują jak wartościowych, pracowitych i świadomych mamy Studentów. Rektor podkreślił ogrom pracy, który w mijającym roku wykonali nasi Studenci, mimo wielu przeciwności losu.

Podczas spotkania wszyscy zebrani mogli posłuchać utworów, utrzymanych w świątecznym nastroju, w przepięknym wykonaniu naszych utalentowanych Studentów.

Wszyscy jednak byli zgodni, że z niecierpliwością czekamy na możliwość udziału w tego typu spotkaniach, ale w bezpośrednim kontakcie.

Dziękujemy bardzo za zorganizowanie tego nastrojowego spotkania przedświątecznego!

Zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego 2021 Roku!!!