Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Aktualności dotyczące projektu

Kurs trenera piłki nożnej UEFA C

Zapraszamy studentów AWF Wrocław do wzięcia udziału w kursach na trenera piłki nożnej UEFA C realizowanych w ramach Zintegrowanego programu rozwoju AWF Wrocław Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt adresowany jest do wszystkich studentów studiów stacjonarnych z wyłączeniem: 1 roku I stopnia oraz studiów jednolitych na kierunku Fizjoterapia.

Bezpłatny kurs sędziego piłki nożnej

Zapraszamy studentów AWF Wrocław do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach na sędziego piłki nożnej realizowanych w ramach Zintegrowanego programu rozwoju AWF Wrocław Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zakres Projektu:

• zajęcia teoretyczne – kompleksowe omówienie przepisów gry
  • zajęcia praktyczne – symulacja sytuacji boiskowych i podejmowanie decyzji

• informacje szczegółowe