Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Zapytania ofertowe (poniżej 30 000 euro)

Zawiadomienie o wyborze oferty KA-1/2020

Informacja o wyborze oferty na: „Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych

Zapytanie ofertowe KT-47/2020

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na robotę budowlaną pn.: "Wyburzenie domków campingowych wraz z utylizacją materiałów pochodzących z rozbiórki".

Informacja z otwarcia ofert KA 1-2020

Informacja z otwarcia ofert KA 1-2020 "Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych"

Erasmus OS-1/2020 Zapytanie ofertowe

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na organizację i przeprowadzenie wydarzenia „Orientation day” dla grupy studentów zagranicznych programu Erasmus.

Zapytanie ofertowe KA-1/2020

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: „Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych

UWAGA zmiana terminu składania ofert: 16.01.2020 r. do godziny 12.00

Informacja dla Wykonawców nr 1

Paź
KRPIII.159.2.2019 - Zawiadomienie o wyborze oferty

Informacja o wyborze oferty do realizacji szkolenia z wizażu dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

Paź
Zapytanie ofertowe KRPIII.159.2.2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty w zakresie realizacji szkolenia z wizażu (część II) dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

Termin składania ofert: Oferty należy złożyć do dnia 25.10.2019 r., do godziny 12.00.

Zawiadomienie o wyborze oferty KA 4a-2019

Informacja o wyborze oferty KA 4a-2019 „Sukcesywne dostawy materiałów biurowych oraz niektórych materiałów eksploatacyjnych dla
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu”.

Wynik_zapytania_ofertowego

Zapytanie ofertowe KA 4a-2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I.J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: "Sukcesywne dostawy materiałów biurowych oraz niektórych materiałów eksploatacyjnych dla Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu"

Termin składania ofert 18.09.2019r godz. 12.00