Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Zapytania ofertowe (poniżej 30 000 euro)

Mar
Zawiadomienie o wyborze oferty KT/97/2020

Informacja o wyborze oferty na:„Wykonanie zaplecza sanitarnego w szałasach nr 5 i 6 wraz z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi w Ośrodku Dydaktyczno-Sportowym AWF we Wrocławiu w miejscowości Olejnica, ul. Leśna 2”.

Zapytanie ofertowe KT-97/2020

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na robotę budowlaną pn.:  „Wykonanie zaplecza sanitarnego w szałasach nr 5 i 6 wraz z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi w Ośrodku Dydaktyczno-Sportowym AWF we Wrocławiu w miejscowości Olejnica, ul. Leśna 2”.

BP-01/2020 Zapytanie ofertowe

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na realizację filmu promocyjnego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w ramach projektu NAWA.

Zapytanie dostępne również na stronie https://bip.awf.wroc.pl

Zawiadomienie o wyborze oferty KT/47/2020

Informacja o wyborze oferty na: "Wyburzenie domków campingowych wraz z utylizacją materiałów pochodzących z rozbiórki".

Zawiadomienie o wyborze oferty KA-1/2020

Informacja o wyborze oferty na: „Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych

Zapytanie ofertowe KT-47/2020

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na robotę budowlaną pn.: "Wyburzenie domków campingowych wraz z utylizacją materiałów pochodzących z rozbiórki".

Informacja z otwarcia ofert KA 1-2020

Informacja z otwarcia ofert KA 1-2020 "Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych"

Erasmus OS-1/2020 Zapytanie ofertowe

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na organizację i przeprowadzenie wydarzenia „Orientation day” dla grupy studentów zagranicznych programu Erasmus.

Zapytanie ofertowe KA-1/2020

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: „Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych

UWAGA zmiana terminu składania ofert: 16.01.2020 r. do godziny 12.00

Informacja dla Wykonawców nr 1

Paź
KRPIII.159.2.2019 - Zawiadomienie o wyborze oferty

Informacja o wyborze oferty do realizacji szkolenia z wizażu dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.