Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Wybory komitetów naukowych PAN na kadencję 2020-2023

11.11

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na liczne prośby oraz w trosce o wysoką frekwencję Polska Akademia Nauk uruchamia dodatkową rejestrację w wyborach do komitetów naukowych PAN. Wspólnie wybierzmy naszych przedstawicieli!

Kandydować i głosować mogą samodzielni pracownicy naukowi posiadający tytuł dr hab., prof. dr hab., dr hab. inż., prof. dr hab. inż. Będziemy ogromnie wdzięczni za poinformowanie zainteresowanych osób o tej możliwości.

Zasady są proste. Między 29 listopada a 6 grudnia trzeba założyć indywidualne konto w serwisie https://wyborykomitety.pan.pl. W tym okresie można też aktualizować zgłoszenia z pierwszej tury Prosimy o dokładne sprawdzenie danych – błędnie wypełnione formularze będą odrzucane. Samo głosowanie potrwa od 16 do 20 grudnia.

Komitety PAN pełnią ważną funkcję doradczą. Dlatego tak istotne jest, by w wyborach wzięło udział jak najwięcej uczonych.

W załączeniu pismo przewodnie od wiceprezesa PAN prof. Romualda Zabielskiego oraz grafika, z której mogą Państwo korzystać w działaniach informacyjnych.

Dodatkowych informacji udziela Pani Magdalena Stępień, tel. +48 22 182 60 05, magdalena.stepien@pan.pl.

Pozdrawiamy,
Polska Akademia Nauk