Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Ważne zarządzenia Dziekanów Wydziału WFiS i Fizjoterapii

13.01

Ukazały się zarządzenia Dziekanów Wydziałów Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Fizjoterapii dotyczące przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć praktycznych.

Zarządzenie nr 30/2020/2021 z dnia 13 stycznia 2021 r. Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu

W sprawie: przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć praktycznych, których realizacja zapewnia możliwość uzyskania przez studentów ostatnich lat studiów wymaganych efektów uczenia się w roku akademickim 2020/2021.

Zarządzenie nr 12/2020/2021 z dn. 13 stycznia 2021 r. Dziekana Wydziału Fizjoterapii

W sprawie: przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych z przedmiotów o charakterze praktycznym, których realizacja zapewnia możliwość uzyskania przez studentów ostatnich lat studiów wymaganych efektów uczenia się, a w przypadku pozostałych roczników studiów umożliwia kontynuacje kształcenia na semestrze następnym.