Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Trwają szkolenia dla nauczycieli w ramach programu "WF z AWF" - „Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”

Uwaga!!!

TRWAJĄ SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI W RAMACH PROGRAMU „WF Z AWF” – „Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”.

23 sierpnia wróciliśmy z realizacją bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli w ramach Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki – „Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas wzięli udział w realizowanych przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu szkoleniach.

UWAGA!!!

Przypominamy, że rekrutacja na szkolenia wciąż trwa‼️

Zapraszamy serdecznie, są jeszcze wolne miejsca na szkolenia we wrześniu i w październiku.

Poniżej terminy szkoleń wrześniowych:

• 06, 07, 13, 14, 20, 21, 27, 28 września dla nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowe;
  • 08, 09, 15, 16, 23, 24, 29, 30 września dla nauczycieli klas 4-8 szkoły podstawowe;
  • 10 i 17 września dla nauczycieli klas 1-4 szkoły ponadpodstawowe.

Kolejne terminy na miesiąc październik będziemy publikować w razie potrzeby w drugim tygodniu września.

Nauczyciele, którzy ukończą szkolenie otrzymają certyfikat, uprawniający ich do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych w ramach II etapu projektu – „Sport Klub”. II etap projektu rusza już od 15 września bieżącego roku.

Uwaga!!!

Aby wziąć udział w jednodniowym szkoleniu należy zarejestrować się na stronie www.wfzawf.pl z wykorzystaniem kodu dla województw: dolnośląskiego i opolskiego.  Po dokonaniu rejestracji na szkolenie, należy wybrać dogodny termin szkolenia, które realizowane będzie na terenie AWF Wrocław.

Instrukcja logowania do portalu:

1. Na stronie www.wfzawf.pl w prawym górnym rogu kliknij granatową ikonę z wizerunkiem „ludzika” (obok zielonego przycisku „Zgłoś się”).

2. Jesteś na stronie „Zaloguj się do portalu”:

a) Jeśli jesteś już zgłoszona/y do programu kliknij przycisk „Utwórz konto”, dalej postępuj zgodnie z instrukcją tworzenia konta.

b) Jeśli nie zgłosiłaś/eś się jeszcze do programu zrób to klikając przycisk „Zgłoś się do programu”. Następnie postępuj jak w punkcie a).

3. Na adres e-mail użyty podczas zgłoszenia do programu, zostanie wysłany link do stworzenia konta w portalu oraz do utworzenia hasła.

4. Kliknij w link i stwórz hasło, które musi składać się z małych i dużych liter, cyfry oraz znaków specjalnych.

5. Po zalogowaniu wybierz termin szkolenia, klikając przycisk „Dołącz”.

6. Będąc zalogowanym, można wielokrotnie logować się i sprawdzać np. program szkolenia lub agendę.

WF z AWF to program  Ministerstwa Edukacji i Nauki realizowany we współpracy ze wszystkimi Akademiami Wychowania Fizycznego w Polsce.

Celem programu jest poprawa i monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po przerwie od zorganizowanych zajęć z aktywności ruchowej, spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-Cov-2. Nauczyciele uczestniczący w szkoleniach, po ich zakończeniu uzyskują certyfikaty uprawniające ich do realizacji w swoich szkołach II etapu projektu, czyli zajęć ruchowych dla uczniów tzw. Sport Klubów.

Ośmiogodzinne szkolenia zostały podzielone na część teoretyczną (zdrowotną i psychologiczną) oraz praktyczną (4 godziny). Każdy uczestnik otrzymuje wszystkie materiały szkoleniowe na dysku przenośnym oraz certyfikat potwierdzający podwyższenie kompetencji.

Szkolenia dla nauczycieli z województw dolnośląskiego i opolskiego prowadzą specjaliści z AWF Wrocław:

• w zakresie „aspektów zdrowotnych”
  • w zakresie „Aspektów psychologicznych”
  • w zakresie „Warsztatów metodycznych”