Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

09.09

W imieniu Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola, kieruję list wspierający białoruskich naukowców, studentów oraz ich rodziny. Zachęcam tez do wytrwałości w kształceniu i prowadzeniu badań.

W obliczu bezprecedensowych niepokojów dotykających społeczeństwo Białorusi, w tym środowisko naukowe oraz naszych studentów i ich rodziny, wyrażamy nasza pełną z nimi solidarność.

Do studentów zwracamy się z zapewnieniem naszego wspracia dla ich ambicji edukacyjnych realizowanych w ramach wrocławskich i opolskich uczelni. Wszystkich, którzy potrzebują rozwiązania konkretnych problemów prosimy o kontakt z odpowiednimi działami administracji uczelnianej.

Drodzy studenci, żadne konflikty nie powinny wpływać na Wasz rozwój intelektualny i doskonalenie kompetencji społecznych. Zrobimy wszystko, co w nasze mocy, żeby Wam pomóc

Kolegium Rektorów Uczelni i Opola

Prof. dr hab. Andrzej Rokita

Pobierz - Stanowisko Kolegium Uczelni Wrocławia i Opola wspierające białoruskich naukowców, studentów oraz ich rodziny