Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Spotkanie wigilijne Rektora z pracownikami Uczelni

18.12

18 grudnia 2020, jak co roku Rektor naszej Uczelni prof. dr hab. Andrzej Rokita spotkał się z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną SARS-CoV-2, spotkanie miało charakter zdalny.

Mimo tych niecodziennych okoliczności, które towarzyszyły wirtualnemu spotkaniu, panował świąteczny nastrój. Podczas spotkania Rektor przedstawił informacje podsumowujące funkcjonowanie Akademii w 2020 roku, we wszystkich obszarach jej działalności, a także plany na kolejny rok. Rektor nawiązał do aktualnej, bardzo trudnej sytuacji związanej z pandemią Sars-CoV-2, która w bieżącym roku bardzo mocno wpłynęła na funkcjonowanie Uczelni. Skierował także podziękowania do wszystkim pracowników, studentów i doktorantów za ciężką pracę w tej nowej rzeczywistości, która była na wszystkich olbrzymim wyzwaniem.

Prof. Andrzej Rokita podziękował także pracownikom odchodzącym na emeryturę i kończącym pracę w naszej Akademii. Skierował również słowa podziękowania do wszystkich pracowników, którzy swoim zaangażowaniem i zrozumieniem związanym, z tą jakże nową i trudną dla wszystkich  sytuacją, przyczynili się do tego, że nasza Uczelnia rok 2020 kończy w dobrej kondycji z perspektywą nowych inwestycji i nowych wyzwań.

Dopełnieniem spotkania były życzenia i występ Kaliny, której jak zawsze nie mogło zabraknąć.

Na zakończenie Pan Rektor złożył wszystkim życzenia świąteczne, aby przede wszystkim były spędzone w zdrowiu i wśród najbliższych osób.

Fotoreportaż, fot. Archiwum AWF