Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Spotkanie Rektora z Pracownikami Uczelni

23.12

22 grudnia 2021 roku, jak co roku Rektor naszej Uczelni prof. Andrzej Rokita spotkał się z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną pandemią SARS-CoV-2, już po raz drugi spotkanie miało charakter zdalny.

Podczas spotkania Rektor przedstawił informacje podsumowujące funkcjonowanie Akademii w wyjątkowo trudnym 2021 roku. Rektor przedstawił także plany inwestycyjne na kolejne lata. Nawiązał do aktualnej, bardzo trudnej sytuacji związanej z pandemią Sars-CoV-2, która w bieżącym roku bardzo mocno wpłynęła na funkcjonowanie Uczelni. Skierował także podziękowania do wszystkim pracowników, studentów i doktorantów za ciężką pracę w tej trwającej już blisko dwa lata, nowej rzeczywistości, która była dla wszystkich olbrzymim wyzwaniem. 

Prof. Andrzej Rokita podziękował także pracownikom odchodzącym na emeryturę i kończącym pracę w naszej Akademii. Rektor podsumował także wszystkie działania podejmowane w ramach obchodów jubileuszu 75-lecia naszej Akademii. Skierował również słowa podziękowania do wszystkich pracowników, doktorantów i studentów, dzięki którym realizacja jubileuszu była możliwa.

Na zakończenie Pan Rektor złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne, w których życzył wszystkim radosnych i rodzinnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, ale przede wszystkim, aby zdrowie nikogo nie opuszczało.

Fotoreportaż, fot. 12