Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Macieja Lenickiego

W dniu 23.11.2021r. o godz.12.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Macieja Lenickiego na temat: Wychowanie fizyczne jako obszar edukacji włączającej w polskim systemie edukacji (wybrane aspekty historyczne, legislacyjne i organizacyjne).

Promotor:

• dr hab. Marta Wieczorek, prof. AWF Wrocław

Recenzenci:

• dr hab. Dorota Groffik, prof. AWF Katowice
    Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
  • dr hab. Danuta Umiastowska, prof. US
    Uniwersytet Szczeciński

Obrona doktorska przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z wykorzystaniem technologii informatycznych (platforma ZOOM) umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Link do spotkania: https://awf-wroc-pl.zoom.us/j/98610524780?pwd=K0ZKT0JoazQ4ZmVhMEtYM1BGSzRuZz09

hasło: 7az0GO

W zakładce Nauka/Promocje Naukowe/Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu można zapoznać się z rozprawą doktorską mgr. Macieja Lenickiego oraz z opiniami recenzentów.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Rywackiej

W dniu 18.11.2021 r. o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Rywackiej na temat: „Wpływ neuroelektrostymulacji na parametry siłowo-prędkościowe mięśni prostowników stawu kolanowego u osób zdrowych w wieku 22 – 30 lat”.

Promotor:

• dr hab. Alicja Dziuba-Słonina, prof. AWF
    Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Recenzenci:

• dr hab. Tomasz Halski, prof. UO
    Uniwersytet Opolski
  • dr hab. Dariusz Mucha, prof. AWF
    Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Obrona rozprawy doktorskiej przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z wykorzystaniem technologii informatycznych (platforma ZOOM) umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia,  a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Link do spotkania: https://awf-wroc-pl.zoom.us/j/92174454903?pwd=NkNJWkRaTzRGNG1MbkMzNEU1R1dkUT09

hasło: NHwpfo

W zakładce Nauka/Promocje Naukowe/Wydział Fizjoterapii/ można zapoznać się z rozprawą doktorską, streszczeniem oraz opiniami recenzentów.