Proszę czekać
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Publiczne obrony prac doktorskich

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Urszuli Żywień

W dniu 01.09.2020 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Urszuli Żywień na temat: „Wpływ sposobu utrzymywania pozycji siedzącej na kształt krzywizn przednio-tylnych kręgosłupa u osób z przewlekłym zespołem bólowym w okolicy lędźwiowej”.

Promotor:

dr hab. Tomasz Sipko, prof. Uczelni

Recenzenci:

dr hab. n. med. Małgorzata Paprocka-Borowicz, prof. nadzw.
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

dr hab. Dariusz Czaprowski, prof. OSW
Olsztyńska Szkoła Wyższa

Obrona rozprawy doktorskiej przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z wykorzystaniem technologii informatycznych (platforma ZOOM) umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikacje uczestników wydarzenia,  a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Link do spotkania:

W zakładce NaukaPrzewody doktorskieWydział FizjoterapiiObrony prac doktorskich można zapoznać się z rozprawą doktorską, streszczeniem oraz opiniami recenzentów.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Elżbiety Piątek

W dniu 02.09.2020 r. o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Elżbiety Piątek na temat: „Stabilność postawy ciała dziewcząt z młodzieńczą skoliozą idiopatyczną w czasie stosowania specyficznej fizjoterapii i gorsetu Chêneau”.

Promotor:

dr hab. Bożena Ostrowska, prof. Uczelni

Recenzenci:

dr hab. n. med. Małgorzata Paprocka-Borowicz, prof. nadzw.
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

prof. dr hab. Jacek Lewandowski
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Link do spotkania:

W zakładce NaukaPrzewody doktorskieWydział FizjoterapiiObrony prac doktorskich można zapoznać się z rozprawą doktorską, streszczeniem oraz opiniami recenzentów.