Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Stanaszek

13.11

W dniu 24.11.2020r. o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Stanaszek na temat:

„Sprawność fizyczna w okresie zimowym u dorosłych mężczyzn o zróżnicowanym poziomie aktywności fizycznej”

Promotor: dr hab. Jarosław Fugiel, prof. AWF Wrocław- Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Promotor pomocniczy: dr Anna Sebastjan - Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Recenzenci:

• prof. dr hab. Wojciech Czarny- Uniwersytet Rzeszowski
  • dr hab. Barbara Duda-Biernacka, prof. AWFiS w Gdańsku- Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Obrona doktorska przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z wykorzystaniem technologii informatycznych (platforma ZOOM) umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Link do spotkania: https://awf-wroc-pl.zoom.us/j/91511397431?pwd=MklOT2czN0FhZXBabEVrMXA2WGg4UT09
hasło: TKJ0QF

W stronie www AWF Wrocław zakładce Nauka/Wydzial Wychowania Fizycznego i Sportu można zapoznać się z rozprawą doktorską mgr Moniki Stanaszek oraz z opiniami recenzentów.