Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube

Oferty pracy

Sty
Oferta pracy na stanowisko Specjalisty/tki ds. kadr i płac

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista/tka ds. kadr i płac

Sty
Oferta pracy na stanowisko Referenta/tki ds. ochrony środowiska

Referent/ka ds. ochrony środowiska

Paź
Oferta pracy - student stypendysta

Oferta pracy w ramach grantu pt. „Wpływ treningu interwałowegoo wysokiej intensywności na mechanizmy neuroplastyczności i zachowania psychomotoryczne u pacjentów z chorobą Parkinsona: badanie randomizowane z jednorocznym okresem obserwacji.”, którego Kierownikiem jest dr hab. Jarosław Marusiak, prof. AWF.