Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Oferty pracy

Lis
Otwarty konkurs na stanowisko

Rektor AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WE WROCŁAWIU ogłasza konkurs otwarty na stanowisko:
- adiunkta (grupa pracowników badawczo-dydaktycznych) w wymiarze 1,0 etatu

Paź
Oferta pracy - student stypendysta

Oferta pracy w ramach grantu pt. „Wpływ treningu interwałowegoo wysokiej intensywności na mechanizmy neuroplastyczności i zachowania psychomotoryczne u pacjentów z chorobą Parkinsona: badanie randomizowane z jednorocznym okresem obserwacji.”, którego Kierownikiem jest dr hab. Jarosław Marusiak, prof. AWF.