Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube

Obwieszczenia wyborcze (wybory uzupełniające do Senatu AWF Wrocław)

z dnia 8 listopada 2019 roku

W sprawie: zwołania zebrania wyborczego w celu dokonania wyborów uzupełniających z grona studentów studiów doktoranckich  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Na podstawie: Statutu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zwołuję w dniu 15 listopada  2019 roku o godzinie 11.30 w sali 156 w budynku P2 zebranie wyborcze wszystkich studentów studiów doktoranckich  w celu wyboru jednego przedstawiciela do Senatu – w związku z wygaśnięciem mandatu mgr Błażeja Cieślika.

z dnia 8 listopada 2019 roku

W sprawie: zwołania zebrania wyborczego w celu dokonania wyborów uzupełniających z grona studentów  Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Zwołuję w dniu 15 listopada 2019 roku o godzinie 12.15 w sali 156
w budynku P2 zebranie wyborcze wszystkich studentów  Wydziału Wychowania Fizycznego w celu wyboru jednego przedstawiciela do Senatu –  w związku z wygaśnięciem mandatu Moniki Dawiskiba.

z dnia 8 listopada 2019 roku

W sprawie: zwołania zebrania wyborczego w celu dokonania wyborów uzupełniających z grona studentów  Wydziału Sportu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Na podstawie: Statutu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zwołuję w dniu 15 listopada 2019 roku o godzinie 13.00 w sali 156 w budynku P2 zebranie wyborcze wszystkich studentów  Wydziału Sportu w celu wyboru jednego przedstawiciela do Senatu – w związku z wygaśnięciem mandatu Piotra Hajduckiego.