Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Obwieszczenia wyborcze (wybory uzupełniające do Senatu AWF Wrocław)

Obwieszczenie

Przewodniczącego  Komisji Wyborczej Akademii
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

z dnia 8 listopada 2019 roku

W sprawie: zwołania zebrania wyborczego w celu dokonania wyborów uzupełniających z grona studentów studiów doktoranckich i Szkoły Doktorskiej  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Na podstawie: Statutu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zwołuję w dniu 15 listopada  2019 roku o godzinie 11.30 w sali 156 w budynku P2 zebranie wyborcze wszystkich studentów studiów doktoranckich i Szkoły Doktorskiej  w celu wyboru jednego przedstawiciela do Senatu – w związku z wygaśnięciem mandatu mgr Błażeja Cieślika.

Przewodniczący Komisji Wyborczej Akademii
Prof. dr hab. Juliusz Migasiewicz

Obwieszczenie

Przewodniczącego  Komisji Wyborczej Akademii
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

z dnia 8 listopada 2019 roku

W sprawie: zwołania zebrania wyborczego w celu dokonania wyborów uzupełniających z grona studentów  Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Na podstawie: Statutu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zwołuję w dniu 15 listopada 2019 roku o godzinie 12.15 w sali 156 w budynku P2 zebranie wyborcze wszystkich studentów  Wydziału Wychowania Fizycznego w celu wyboru dwóch przedstawicieli do Senatu –  w związku z wygaśnięciem mandtów.

Przewodniczący Komisji Wyborczej Akademii
Prof. dr hab. Juliusz Migasiewicz