Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Obozy w Olejnicy – reaktywacja po pandemii!!!

20.07

Po ubiegłorocznej przerwie w realizacji obozów letnich, spowodowanej pandemią koronawirusa, studenci naszej Akademii wrócili do Ośrodka Dydaktyczno-Sportowego w Olejnicy. Dotychczas odbyły się już dwa obozy dla studentów kierunku wychowanie fizyczne, a aktualnie realizowany jest trzeci obóz dla studentów kierunku turystyka rekreacja. Naszych studentów podczas pobytu w Olejnicy odwiedzali przedstawiciele kierownictwa Akademii, wśród których był Rektor prof. Andrzej Rokita. Dziękujemy wszystkim pracownikom naszej Uczelni za zaangażowanie w organizację obozów, które z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Fotoreportaż, fot. Nowak Andrzej

Fotoreportaż, fot. Pracownicy dydaktyczni AWF Wrocław