Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Nieruchomości, inne - najem, sprzedaż

Lip
Zaproszenie do składania ofert na zakup licencji na produkcję i dystrybucję zestawu piłek edukacyjnych wraz z dostępem do najnowszych materiałów dydaktycznych w języku angielskim i w języku polskim

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zaprasza do złożenia oferty na zakup licencji na produkcję i dystrybucję zestawu piłek edukacyjnych na ternie Unii Europejskiej.

Przedmiotem licencji są dwa najnowsze wzory zestawów piłek edukacyjnych dla języka polskiego i języka angielskiego wraz z dostępem do najnowszych gier, zestawów ćwiczeń oraz metodyk dydaktycznych do efektywnej nauki, zwłaszcza w edukacji przedszkolnej dzieci (wiek 3-6 lat) oraz edukacji wczesnoszkolnej dzieci (wiek 6-10 lat).

Cze
Wynajem krytej pływalni AWF w wybranych terminach i godzinach, zlokalizowanej w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu

Przedmiotem postępowania jest usługa wynajmu krytej pływalni profesjonalnemu podmiotowi działającemu na rynku usług związanych ze sportem, rekreacją i rehabilitacją ruchową w środowisku wodnym.

Mar
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Rzeźbiarskiej 4

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ogłasza przetarg ustny nieograniczony na: Sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkami, znajdującej się przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu.

Mar
Ogłoszenie postępowania w trybie ogłoszenia z negocjacjami

Ogłoszenie postępowania prowadzonego w trybie ogłoszenia z negocjacjami pt.: Udostępnienie pomieszczeń na świadczenie usług cateringowych na rzecz osób fizycznych w obiekcie stołówki Ośrodka Dydaktyczno-Sportowego AWF we Wrocławiu.

Lis
Postępowanie nr 2/2021 - najem powierzchni w budynku KRYTEJ PŁYWALNI na działalność gastronomiczną

Ogłoszenie dotyczy usługi  najmu pomieszczeń w budynku Krytej Pływalni o łącznej powierzchni 63 m2 na działalność gastronomiczną.
Szczegóły warunków udziału oraz terminy składania ofert pod linkiem:
Postępowanie: Najem powierzchni na działalność gastronomiczną w budynku Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Platforma Zakupowa

Lis
Przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu, o powierzchni 1689 m ² zabudowanej budynkiem "Hangar"

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ogłasza  przetarg ustny nieograniczony na: Sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem znajdującej się przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu.

Lis
Przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu o powierzchni 8950 m², zabudowanej budynkiem trzykondygnacyjnym "Zameczek"

Paź
Zawiadomienie o wyborze oferty KRE-03/2020

Zawiadominie o wyborze najkorzystniejszej oferty w wyniku przeprowadzonego zapytania ofertoweg - pobierz

Paź
Zapytanie ofertowe KRE-03/2020

Przedmiotem zapytania ofertowego jest wynajem pomieszczenia o powierzchni 10,38 m² znajdującego się w budynku biurowym oraz wiaty magazynowej pokrytej blachą i wygrodzonej siatką o powierzchni 66,00 m² na terenie Bazy Transportu w kompleksie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35.