Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 503)

Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 504)

Nabór studentów na studia w ramach programu Erasmus+ | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Nabór studentów na studia w ramach programu Erasmus+

07.10

1. Zapoznaj się z dostępnymi informacjami dot. Programu Erasmus na stronie internetowej w zakładce Studia >> Erasmus (regulamin wyjazdów, krok po kroku, uczelnie partnerskie, dokumenty do pobrania).
  2. Świadomie wybierz uczelnię partnerską, w której chciałbyś podjąć studia (wybór do trzech uczelni – jedna priorytetowa i dwie rezerwowe).
    Sprawdź ofertę dydaktyczną i organizacyjną uczelni partnerskich i wybierz najlepszą placówkę dla Twoich akademickich planów. Wybór uczelni powinien być uwarunkowany kierunkiem studiów.
  3. Zgłoś swoją kandydaturę na wyjazd w Biurze Programu  Erasmus składając następujące dokumenty:
    • wypełniony komputerowo formularz zgłoszeniowy
    • podpisane przez Dziekanat zaświadczenie o średniej ocen
    • oświadczenie dot. wcześniejszych wyjazdów w ramach programu ERASMUS
    • oświadczenie RODO

oraz jeśli posiadasz

• dokument zwalniający z egzaminu językowego
    • dokument potwierdzający działalność społeczną
  4. Termin składania dokumentów: do dnia 22 października 2021 r.
  5. Dodatkowych informacji (nie zawartych na stronie internetowej) udziela mgr inż.  Monika Ilecka-Folcik (e-mail: monika.ilecka@awf.wroc.pl, +48 71 347 31 13)