Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Posiedzenie Senatu AWF na Stadionie Wrocław

W piątek 17 września odbyło się pierwsze posiedzenie Senatu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu po przerwie urlopowej.
Senat obradował na Stadionie Wrocław. Dzięki uprzejmości Pana Marcina Przychodnego - Prezesa Stadionu Wrocław, jednocześnie Przewodniczącego Rady Uczelni AWF we Wrocławiu, Członkowie Senatu zwiedzili stadion.

Oferta pracy na stanowisko Inspektor/Specjalista ds. BHP

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Inspektor/Specjalista ds. BHP - 1/2 et.

Wrz
Informacje dla studentów i nauczycieli akademickich w sprawie nowego roku akademickiego

Szanowni Państwo,
Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademiccy
Już za dwa tygodnie rozpoczniemy zajęcia w nowym roku akademickim 2021/2022. Przystąpimy do nich z głęboką nadzieją, że uda nam się zrealizować nasze zamierzenia organizacyjne i realizacja kształcenia odbędzie się zgodnie z opracowanym rozkładem zajęć. Niestety cały czas występuje zagrożenie wynikające z utrzymującej się pandemii COVID-19 oraz narastającej jej tzw. czwartej fali.

Remont Stadionu LA przy ul. Witelona 25

Staramy się na bieżąco informować Państwa jaki jest stan zaawansowania remontu Stadionu LA przy ul. Witelona 25.
Otwarcie stadionu, wpisane jest w obchody Jubileuszu 75-lecia naszej Akademii i nie jest zagrożone. W ostatnich dniach członkowie Kolegium Zarządczego Akademii, wizytowali teren budowy. Już w tej chwili wyłania się piękny obraz kameralnego obiektu sportowego naszej Akademii. Obiektu, który już niebawem będzie tętnił życiem tak jak dawniej.

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szanowni Państwo - rusza Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegoroczna, 24. edycja DFN, odbędzie się pod hasłem “Od science fiction do Science” i nawiązuje do ogłoszonego na rok 2021 roku Stanisława Lema autora słów “Nauka wyjaśnia świat, ale pogodzić z nim może jedynie sztuka”.
W najbliższy czwartek 16.09 o godz. 12:00 na kanale DFN na platformie YouTube odbędzie się uroczysta Inauguracja https://www.youtube.com

Wrz
Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego

Rektor i Senat Akademii Wychwania Fizycznego we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić na transmisję online uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w piątek 24 września 2021 roku o godzinie 10.00.

Otwarty konkurs na stanowisko

REKTOR AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WE WROCŁAWIU ogłasza konkurs otwarty (nr 14/2021) na stanowisko: