Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 503)

Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 504)

Informacja Prorektora ds. Nauczania | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Informacja Prorektora ds. Nauczania

Szanowni Państwo, Studenci, Doktoranci i Pracownicy
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,

W związku z koniecznością zmiany terminu obchodów Święta Akademii, który Zarządzeniem Rektora nr 67/2021 został wyznaczony na wtorek 26. października 2021 roku, przeniesiony został termin realizacji zajęć dydaktycznych przypadających zgodnie z rozkładem zajęć w tym dniu na piątek 22. października br. Biorąc pod uwagę czasochłonność czynności organizacyjnych związanych ze zmianą danych na platformie ZOOM informuję, iż nie będzie można wykorzystać funkcji programowych służących do automatycznego wysyłania do poszczególnych grup studenckich linków dostępu do przewidzianych do realizacji zajęć. W tej sytuacji nauczyciele akademiccy, którzy mają prowadzić w tym dniu wykłady, są zobowiązani do samodzielnego przesłania stosownych linków wykorzystując opcję systemową „Zaplanuj spotkanie”.

Przepraszam za utrudnienia w realizacji procesu dydaktycznego.

Prorektor ds. Nauczania
dr hab. Ryszard Bartoszewicz, prof. AWF