Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 503)

Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 504)

Immatrykulacja studentów Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Immatrykulacje studentów Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu

06.10

W dniu 5 października 2021 roku, w Hali Sportów Walki AWF Wrocław miały miejsce uroczystości związane z aktem immatrykulacji studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych (w systemie ciągłym od poniedziałku do piątku) rozpoczynających edukację w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziałach: Fizjoterapii oraz Wychowania Fizycznego i Sportu w roku akademickim 2021/2022. Mimo obostrzeń, dołożono wszelkich starań,  aby  immatrykulacje odbywały się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, ale jednocześnie aby miały uroczysty charakter.

Podczas Immatrykulacji przekazano apel Rektorów wrocławskich uczelni w sprawie zachęcenia studentów do podjęcia szczepień. Na terenie campusu w godzinach  od 13.00 do 17.00  stanął „Szczepciobus” – mobilny punkt szczepień, z którego mogli skorzystać wszyscy chętni.

W poczet studentów przyjęto 1032 osoby na studia stacjonarne i 57 osób na studia niestacjonarne.Pozostałe osoby (290) na studia niestacjonarne będą przyjęte w najbliższy weekend.

Po Immatrykulacjach odbyły się zebrania organizacyjne z kierunkowymi prodziekanami oraz spotkania z Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego.

Udział w Immatrykulacji jest oficjalnym włączeniem w poczet studentów naszej Alma Mater. Życzymy wszystkim studentom I roku spełnienia wszystkich życiowych planów i aby studia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu były dla Nich wspaniałym doświadczeniem.

Fotoreportaż, fot. Nowak Andrzej