Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

AWF Wrocław obecny podczas wręczania Nagród Europejskiego Klubu Biznesu Polska – Rektor Prof. Andrzej Rokita wygłosił laudację naszego D.H.C. Pana Andrzeja Kraśnickiego

12.02

Na początku lutego br. (01.02) po raz piąty na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas uroczystej Gali, zostały wręczone nagrody Europejskiego Klubu Biznesu Polska.  Jak co roku Stowarzyszenie uhonorowało osoby i firmy, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju w Polsce przedsiębiorczości, gospodarki, nauki, kultury i sportu, a także te które osiągnęły sukces na skalę międzynarodową. Jedną z najważniejszych nagród VICTORIA EUROPAE 2019 VICTORIA EUROPEJSKA, otrzymał Pan Andrzej Kraśnicki, doktor honoris causa naszej Akademii, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Laudację nawiązującą do jego osiągnięć, związanych z działalnością na rzecz umacniania pozycji polskiego sportu na arenie krajowej i międzynarodowej, wygłosił Rektor naszej Uczelni dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF.

Poniżej znajdziecie Państwo link do relacji z wydarzenia: