Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube

AWF oddaje krew

Źródło: SportGame

W dniach 29-31 października 2019 roku odbyła się coroczna akcja "AWF ODDAJE KREW" organizowana przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przy współudziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Każdy kto chciał pomóc w tegorocznej edycji mógł zgłosić się do punktu poboru krwi, który znajdował się w holu budynku P4 Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W drugim dniu wydarzenia, w akcji ODDANIA KRWI po raz pierwszy  wzięły udział wszystkie AWF-y w Polsce. W ciągu 3 dni do akcji zgłosiło się 256 AWFiaków 191 osobom udało się oddać KREW!!! To absolutny rekord, historyczna suma! Koordynatorem była Kasia Mroczkowska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Galeria - AWF oddaje krew - fot. Jakub Stolarski

Fotoreportaż, fot. Nowak Andrzej