Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Aktualności - KORONAWIRUS

Wrz
Zarządzenie Rektora nr 92/2020 z dnia 22. września 2020 r.

w sprawie: określenia zasad funkcjonowania Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w roku akademickim 2020/21 w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa SARS-Cov-2.

Wrz
Informacje dotyczące przewidywanej organizacji zajęć dydaktycznych w AWF we Wrocławiu w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Państwo Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademiccy
Kończący się rok akademicki 2019/2020 okazał się wyjątkowy w historii naszej Uczelni. Sytuacja epidemiczna związana z pandemią COVID-19 zmusiła nas do podjęcia bardzo trudnych zmian w organizacji kształcenia. Przejście w marcu na zdalne prowadzenie zajęć odbyło się bez wcześniejszych przygotowań oraz bez jakichkolwiek doświadczeń w zdalnym procesie realizacji programów studiów. Z pewnością nasze działania obarczone były różnymi niedoskonałościami...

Lip
Zakres przedsięwzięć i czynności dla przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID‐19 wśród społeczności AWF we Wrocławiu - aktualizacja 9.07.2020 r.

Zakres przedsięwzięć i czynności dla przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID‐19 wśród społeczności Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Aktualizacji dokonano w dniu 9.07.2020r. na podstawie wytycznych, rekomendacji oraz zaleceń rządowych i GIS.

Lip
Zarządzenie Rektora nr 64/2020 z dnia 9. lipca 2020 r.

w sprawie: realizacji wprowadzonego stopnia alarmowego

Cze
Zarządzenie Rektora nr 57/2020 z dnia 23. czerwca 2020 r.

w sprawie: powołania Komisji do spraw przygotowania roku akademickiego 2020/2021

Cze
Zarządzenie Rektora nr 52/2020 z dnia 9. czerwca 2020 r.

W sprawie: organizacji zakończenia roku akademickiego 2019/2020 w warunkach stanu epidemii COVID-19.

Cze
Zarządzenie Rektora nr 50/2020 z dnia 8. czerwca 2020 r.

w sprawie: przywrócenia prowadzenia działalności badawczej przez pracowników Akademii w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Cze
Zarządzenie Rektora nr 49/2020 z dnia 8. czerwca 2020 r.

w sprawie: uchylenia zarządzenia w sprawie wprowadzenia procedury obiegu dokumentów w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2

Cze
Zakres przedsięwzięć i czynności dla przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID- 19 wśród społeczności AWF we Wrocławiu - AKTUALIZACJA

Zakres przedsięwzięć i czynności dla przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID- 19 wśród społeczności Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Aktualizacji dokonano w dniu 5.06.2020r.  na podstawie wytycznych, rekomendacji oraz zaleceń rządowych i GIS.

Cze
Wytyczne dotyczące przeprowadzania w trybie zdalnym ustnych zaliczeń oraz ustnych egzaminów

Szanowni Państwo, Studenci i Nauczyciele Akademiccy
W związku z rozpoczęciem okresu zaliczeniowo-egzaminacyjnego  podaję obowiązujące wytyczne, przygotowane w uzgodnieniu z Dziekanami Wydziałów, dotyczące procedury przebiegu zaliczeń i egzaminów ustnych prowadzonych w trybie zdalnym.
Prorektor ds. Nauczania
dr hab. Ryszard Bartoszewicz, prof. AWF

Wytyczne dotyczące przeprowadzania kolokwiów i egzaminów ustnych w trybie zdalnym