Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 503)

Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 504)

Aktualności - KORONAWIRUS | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Aktualności - KORONAWIRUS

Wrz
W sprawie bezpiecznego powrotu do pracy i nauki w systemie bezpośrednim

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci Akademii Wychowania Fizycznego,

w związku ze zbliżającym się rokiem akademickim 2021/22 odbyło się spotkanie Zespołu Reagowania Kryzysowego, na którym przeanalizowano aktualną sytuację epidemiczną związaną z potencjalnym zagrożeniem COVID-19 oraz zdecydowano o działaniach, które pozwolą na bezpieczny powrót do pracy i nauki w systemie bezpośrednim.

Wrz
Informacje dla studentów i nauczycieli akademickich w sprawie nowego roku akademickiego

Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademiccy
Już za dwa tygodnie rozpoczniemy zajęcia w nowym roku akademickim 2021/2022. Przystąpimy do nich z głęboką nadzieją, że uda nam się zrealizować nasze zamierzenia organizacyjne i realizacja kształcenia odbędzie się zgodnie z opracowanym rozkładem zajęć. Niestety cały czas występuje zagrożenie wynikające z utrzymującej się pandemii COVID-19 oraz narastającej jej tzw. czwartej fali.

Stanowisko KRASP w sprawie promocji programu szczepień przeciw COVID-19

Drogie Studentki i Doktorantki, Drodzy Studenci i Doktoranci, Wspólnoto Akademicka!
Wiedza winna odgrywać w społeczeństwie właściwą rolę a w środowisku akademickim w szczególności. Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich jest zaniepokojona ostatnimi wystąpieniami przeciwko szczepieniom i atakom na uczelnie za podjęcie właściwych działań w tym zakresie.

Zarządzenie Rektora nr 29/2021 z dnia 4 maja 2021 r.

w sprawie: zmiany treści zarządzenia w sprawie realizacji procesu dydaktycznego w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Kwi
Zarządzenia Dziekanów Fizjoterapii i WFiS w sprawie przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych o charakterze praktycznym

Zarządzenia Dziekanów Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w sprawie przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych z przedmiotów o charakterze praktycznym.

Kwi
Zarządzenia Dziekanów Fizjoterapii i WFiS dt. realizacji zajęć dydaktycznych w okresie 12-18.04.2021 r.

Zarządzenia Dziekanów Fizjoteerapii i WFiS w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w okresie 12-18.04.2021 r.

Mar
Zarządzenie Dziekana WFiS nr 54/2020/2021w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych

W sprawie: realizacji zajęć dydaktycznych w okresie od 27.03.2021 do 11.04.2021 na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu.

Mar
Pismo do nauczycieli i studentów w sprawie bezpieczństwa zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,
Nauczyciele akademiccy, studenci i doktoranci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

W okresie ostatnich dwóch tygodni w całym Kraju zdecydowanie wzrosło zagrożenie epidemiczne związane z dynamicznym rozprzestrzenianiem  się wirusa SARS-COV-2. Trzecia fala epidemii stała się faktem i dotknęła nas zdecydowanie silniej niż dwie poprzednie. Również w murach naszej Akademii pojawiły się przypadki zachorowań zarówno studentów, jak i pracowników. Nasilenie tych zachorowań jest większe niż w poprzednich okresach. Dzieje się tak choć władze Uczelni, wspólnie z całą jej społecznością akademicką, zmaksymalizowały działania zabezpieczające nas przed zagrożeniem epidemią COVID-19.

Lut
Informacja Prorektora ds. Nauczania w sprawie przestrzegania zaleceń związanych z sytuacją epidemiologicznąw trakcie realizacji zajęć w semestrze letnim

Pracownicy, Studenci i Doktoranci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,

rozpoczynamy kolejny okres kształcenia w naszej Akademii. Jest to już trzeci semestr, w którym dydaktyka, ze względu na trwającą epidemię COVID-19, realizowana będzie w sposób niestandardowy z dominacją zajęć zdalnych. Podstawę prawną takiego stanu rzeczy jest Zarządzenie Rektora nr 116/2020 z dnia 19 października 2020 r. z późniejszymi zmianami, które dały Dziekanom Wydziałów kompetencje do wskazywania zajęć z wybranych przedmiotów do realizacji w bezpośrednim kontakcie studentów i nauczycieli akademickich...