Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Aktualności - KORONAWIRUS

31
Maj
Stanowisko KRASP w sprawie promocji programu szczepień przeciw COVID-19

Drogie Studentki i Doktorantki, Drodzy Studenci i Doktoranci, Wspólnoto Akademicka!
Wiedza winna odgrywać w społeczeństwie właściwą rolę a w środowisku akademickim w szczególności. Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich jest zaniepokojona ostatnimi wystąpieniami przeciwko szczepieniom i atakom na uczelnie za podjęcie właściwych działań w tym zakresie.

05
Maj
Zarządzenie Rektora nr 29/2021 z dnia 4 maja 2021 r.

w sprawie: zmiany treści zarządzenia w sprawie realizacji procesu dydaktycznego w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

14
Kwi
Zarządzenia Dziekanów Fizjoterapii i WFiS w sprawie przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych o charakterze praktycznym

Zarządzenia Dziekanów Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w sprawie przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych z przedmiotów o charakterze praktycznym.

08
Kwi
Zarządzenia Dziekanów Fizjoterapii i WFiS dt. realizacji zajęć dydaktycznych w okresie 12-18.04.2021 r.

Zarządzenia Dziekanów Fizjoteerapii i WFiS w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w okresie 12-18.04.2021 r.

26
Mar
Zarządzenie Dziekana WFiS nr 54/2020/2021w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych

W sprawie: realizacji zajęć dydaktycznych w okresie od 27.03.2021 do 11.04.2021 na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu.

 

23
Mar
Pismo do nauczycieli i studentów w sprawie bezpieczństwa zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,
Nauczyciele akademiccy, studenci i doktoranci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

W okresie ostatnich dwóch tygodni w całym Kraju zdecydowanie wzrosło zagrożenie epidemiczne związane z dynamicznym rozprzestrzenianiem  się wirusa SARS-COV-2. Trzecia fala epidemii stała się faktem i dotknęła nas zdecydowanie silniej niż dwie poprzednie. Również w murach naszej Akademii pojawiły się przypadki zachorowań zarówno studentów, jak i pracowników. Nasilenie tych zachorowań jest większe niż w poprzednich okresach. Dzieje się tak choć władze Uczelni, wspólnie z całą jej społecznością akademicką, zmaksymalizowały działania zabezpieczające nas przed zagrożeniem epidemią COVID-19.

24
Lut
Informacja Prorektora ds. Nauczania w sprawie przestrzegania zaleceń związanych z sytuacją epidemiologicznąw trakcie realizacji zajęć w semestrze letnim

Szanowni Państwo,
Pracownicy, Studenci i Doktoranci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,

rozpoczynamy kolejny okres kształcenia w naszej Akademii. Jest to już trzeci semestr, w którym dydaktyka, ze względu na trwającą epidemię COVID-19, realizowana będzie w sposób niestandardowy z dominacją zajęć zdalnych. Podstawę prawną takiego stanu rzeczy jest Zarządzenie Rektora nr 116/2020 z dnia 19 października 2020 r. z późniejszymi zmianami, które dały Dziekanom Wydziałów kompetencje do wskazywania zajęć z wybranych przedmiotów do realizacji w bezpośrednim kontakcie studentów i nauczycieli akademickich...

19
Lut
Informacja Prorektora ds. Nauczania dla nauczycieli w sprawie samodzielnego planowania zajęć na platformie Zoom

Szanowni Państwo Nauczyciele Akademiccy,
rozpoczynamy kolejny semestr kształcenia w warunkach epidemii COVID-19.  Nasze doświadczenia dydaktyczne z dwóch poprzednich semestrów z pewnością zaowocują jeszcze lepszymi wynikami w uzyskiwaniu przez naszych studentów zakładanych efektów uczenia się. Niestety sytuacja epidemiczna jest nadal trudna i w dalszym ciągu zmusza nas do prowadzenia...

16
Lut
Rejestracja na szczepienia - pytania i odpowiedzi

Kto może się zarejestrować na szczepienia od 15 lutego br.?

  • Nauczyciele wszystkich szkół i placówek do 65. roku życia, w tym również ci, którzy nie zgłosili się na szczepienie w pierwszej turze, a byli do tego uprawnieni.
  • Nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia na uczelniach do 65. roku życia.

UWAGA! Na szczepienie mogą zarejestrować się osoby urodzone od 1 stycznia 1956 do 31 grudnia 2003.