Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Aktualności - KORONAWIRUS

Lis
Zarządzenie Rektora nr 128/2020 z dnia 12 listopada 2020 r.

w sprawie: zmiany treści zarządzenia w sprawie realizacji procesu dydaktycznego w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Lis
Informacja dotycząca pracowników przebywających na obowiązkowej kwarantannie lub izolacji domowej z powodu SARS-CoV-2

Osoby skierowane na obowiązkową kwarantannę lub izolację domową na podstawie decyzji Państwowej Inspekcji Sanitarnej mają prawo do świadczeń chorobowych (wynagrodzenia za czas choroby albo zasiłku chorobowego), zamiast wynagrodzenia za pracę.

Paź
Zarządzenie Rektora nr 117/2020 z dnia 26 października 2020 r.

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci AWF Wrocław,
ze względu na duży wzrost w ostatnich dniach liczby zakażań wirusem SARS-CoV-2 przypomina się o obowiązku ograniczenia kontaktów bezpośrednich w związku z wykonywaną pracą i komunikowanie się w sprawach służbowych za pomocą maili i telefonów.
Przypomina się również o stosowaniu tzw. zasady „D D M” – Dystans społeczny, Dezynfekcja, Maseczka

Paź
Zarządzenie Rektora nr 116/2020 z dnia 19 października 2020 r.

w sprawie: realizacji procesu dydaktycznego w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Paź
Zarządzenie Rektora nr 102/2020 z dnia 8 października 2020 r.

w sprawie: wprowadzenia procedury udzielania indywidualnej zgody na wyjazd studentów i doktorantów na zawody sportowe krajowe i zagraniczne w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

Paź
Zarządzenie Rektora nr 99/2020 z dnia 6 października 2020 r.

w sprawie: wprowadzenia procedury udzielanie indywidualnej zgody na wyjazd krajowy oraz na przyjazd osób z Polski w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

Zarządzenie nr 96/2020 Rektora z dnia 28 września 2020 roku

w sprawie: organizacji zajęć dydaktycznych w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa SARS-Cov-2.

Wrz
Zarządzenie Rektora nr 92/2020 z dnia 22. września 2020 r.

w sprawie: określenia zasad funkcjonowania Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w roku akademickim 2020/21 w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa SARS-Cov-2.

Wrz
Informacje dotyczące przewidywanej organizacji zajęć dydaktycznych w AWF we Wrocławiu w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Państwo Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademiccy
Kończący się rok akademicki 2019/2020 okazał się wyjątkowy w historii naszej Uczelni. Sytuacja epidemiczna związana z pandemią COVID-19 zmusiła nas do podjęcia bardzo trudnych zmian w organizacji kształcenia. Przejście w marcu na zdalne prowadzenie zajęć odbyło się bez wcześniejszych przygotowań oraz bez jakichkolwiek doświadczeń w zdalnym procesie realizacji programów studiów. Z pewnością nasze działania obarczone były różnymi niedoskonałościami...