Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Przebudowa Stadionu LA przy ul. Witelona realizowana zgodnie z planem

Remont Stadionu LA przy ul. Witelona 25 postępuje i na chwilę obecną stan pracy potwierdza termin oddania do użytku odnowionego obiektu czyli 23. sierpnia 2021 r.
W ostatnich dniach JM Rektor, Prof. dr hab. Andrzej Rokita wraz z Kanclerzem AWF Wrocław, Adamem Roczkiem, osobiście odwiedzili plac budowy.

Wrz
Prof. dr hab. Andrzej Rokita odebrał nominację profesorską z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W dniu 16. września br. JM Rektor. Prof. dr hab. Andrzej Rokita odebrał z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy, nominację profesorską.

Panu Rektorowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowej.

Wrz
Posiedzenie Kolegium Prorektorów ds. Kształcenia oraz Prorektorów ds. Studenckich Uczelni Wrocławia i Opola

8. września br. w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyło się posiedzenie Kolegium Prorektorów  ds. Kształcenia oraz Prorektorów ds. Studenckich Uczelni Wrocławia i Opola.

Wrz
Stanowisko Kolegium Uczelni Wrocławia i Opola wspierające białoruskich naukowców, studentów oraz ich rodziny

W imieniu Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola, kieruję list wspierający białoruskich naukowców, studentów oraz ich rodziny. Zachęcam tez do wytrwałości w kształceniu i prowadzeniu badań.

Wrz
Dr Urszula Szczepanik i dr Piotr Kunysz w Radzie do Spraw Kształcenia i Doskonalenia Kadr Kultury Fizycznej

Miło nam poinformować, iż 2 września 2020 r. Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk powołała Radę do Spraw Kształcenia i Doskonalenia Kadr Kultury Fizycznej II kadencji na lata 2020-2022. W składzie Rady znalazło się dwóch pracowników naszej uczelni - dr Piotr Kunysz, który został jednocześnie wybrany sekretarzem Rady oraz dr Urszula Szczepanik.

Wrz
Pierwsze posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola (KRUWiO) kadencji 2020-2024

2 września w murach naszej Uczelni odbyło się pierwsze posiedzenie KRUWiO kadencji 2020-2024, któremu przewodniczył Rektor naszej Akademii Prof. Andrzej Rokita.

Pierwsze posiedzenia Rad Wydziałów nowej kadencji

Pierwszy dzień września 2020 roku, to rozpoczęcie prac Rad Wydziałów Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Fizjoterapii. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną spotkania odbyły się w jednej z największych sal wykładowych naszej Akademii. Z pewnością będzie to bardzo pracowity, ale przede wszystkim trudny w realizacji procesu kształcenia rok akademicki. Zespołom Dziekańskim oraz członkom Rad obu Wydziałów życzymy podejmowania samych bardzo dobrych decyzji. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży.

• Galeria - Posiedzenie Rady Wydziału Fizjoterapii
  • Galeria - Posiedzenie Rady Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu
Władze Uczelni w kadencji 2020-2024

1 wrzesień 2020 roku to szczególny dzień w życiu Akademii Wychowania Fizycznego, bowiem dziś rozpoczyna się czteroletnia kadencja nowych władz. Przedstawiamy Państwu Władze Akademii Wychowania Fizycznego w kadencji 2020-2024.

Władze Uczelni w kadencji 2020-2024

Sie
Prof. dr hab. Andrzej Rokita - Przewodniczącym Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego

W dniu 28.08.2020r podczas ostatniego posiedzenia Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego wybrano Przewodniczącego na kadencję 2020 - 2024. Nowym Przewodniczącym Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego został prof. dr hab. Andrzej Rokita - Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przewodniczący Konferencji Rektorów wchodzi w skład Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Serdecznie gratulujemy.