Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Nabór studentów na studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2022/23

Studentów zainteresownych studiami w ramach programu Erasmus+ w roku 2022/23 zapraszamy do zapoznania się z procedurą rekrutacyjną.

Kurs trenera piłki nożnej UEFA C

Zapraszamy studentów AWF Wrocław do wzięcia udziału w kursach na trenera piłki nożnej UEFA C realizowanych w ramach Zintegrowanego programu rozwoju AWF Wrocław. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sty
Bezpłatny kurs sędziego piłki nożnej

Zapraszamy studentów AWF Wrocław do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach na sędziego piłki nożnej realizowanych w ramach Zintegrowanego  programu rozwoju AWF Wrocław Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sty
Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich oficjalnie członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Decyzją Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego powołano nowych członków zwyczajnych PKOl: Olimpijskie Rady Regionalne – we Wrocławiu, Zachodniopomorską i Kujawsko-Pomorską oraz Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).
W pracach Komitetu KRASP będzie reprezentował Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, prof. Andrzej Rokita.

Odsłonięcie tablic pamiątkowych

W dniu 23 grudnia JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Rokita w towarzystwie Rektorów poprzednich kadencji: prof. dr hab. Juliusza Migasiewicza  i prof. dr hab. Tadeusza Koszczyca, Prorektora ds Nauczania dr hab. Ryszarda Bartoszewicza, prof. AWF Wrocław,  Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu dr hab. Tadeusza Stefaniaka, prof. AWF Wrocław,  Prorektora ds. Organizacyjnych i Współpracy z Otoczeniem dr. Ireneusza Cichego, dr hab. Ryszarda Jasińskiego, prof. AWF Wrocław  oraz Kanclerza Adama Roczka odsłonił tablice pamiątkowe z biografiami patronów budynków i sal dydaktycznych w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Spotkanie Rektora z Pracownikami Uczelni

22 grudnia 2021 roku, jak co roku Rektor naszej Uczelni prof. Andrzej Rokita spotkał się z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną pandemią SARS-CoV-2, już po raz drugi spotkanie miało charakter zdalny.

Spotkanie Rektora i uczestników Senatu ze Studentami

W środowe popołudnie (22.12.) tuż po zakończeniu posiedzenia Senatu naszej Uczelni, wszyscy jego uczestnicy wzięli udział w zorganizowanym przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego, spotkaniu przedświąteczny. Spotkanie odbyło się w zdalnej formule, ale nasi wspaniali studenci wykorzystując świąteczne tło i akcesoria, zadbali, aby jego uczestnicy poczuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie Rektora z Seniorami

W poniedziałek, 20 grudnia 2021 roku, jak co roku Rektor prof. Andrzej Rokita wraz z Kolegium Zarządczym i byłymi Rektorami, spotkał się z naszymi byłymi pracownikami, którzy przez wiele lat tworzyli historię naszej Akademii. Ze względu na sytuację epidemiologiczną spotkanie, już po raz drugi, miało charakter zdalny.

Publiczne obrony prac doktorskich

W dniu 13.01.2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Eweliny Wierzbickiej na temat: „Wpływ terapii tańcem na stabilność postawy ciała i mobilność osób chorych na chorobę Parkinsona”.
W dniu 20.01.2022 r. o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Dominiki Świercz na temat: „Wpływ intensywnego treningu interwałowego na kontrolę ruchu u osób chorych na chorobę Parkinsona”.