Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Życie Akademickie - luty 2021

Ukazał się nowy numer Życia Akademickiego - zapraszamy Państwa do lektury.

AWF Wrocław i Polski Związek Piłki Siatkowej podpisały porozumienie

Miło nam zakomunikować, że 4 marca 2021 roku odbyło się spotkanie zdalne, podczas którego omówiono współpracę dotyczącą podpisanej umowy pomiędzy Akademią Wychowania Fizycznego we Wrocławiu a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Głównym tematem rozmów była organizacja i realizacja kształcenia trenerów piłki siatkowej.

Nie żyje Prof. dr hab. Tadeusz Huciński

Nie żyje prof. Tadeusz Huciński, były rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Kazimierz Górski – Absolwent AWF Wrocław

2 marca 2021 r. obchodzimy 100. rocznicę urodzin Pana Kazimierza Górskiego - jednego z najwybitniejszych i najbardziej zasłużonych trenerów piłki nożnej w Polsce.

Wybory uzupełniające do Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego

Komisja Wyborcza Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zwołuje zebranie wyborcze wszystkich studentów AWF we Wrocławiu w celu uzupełnienia składu URSS o dziewięciu nowych członków w związku z rezygnacją z mandatu...

Stypendia Ministra Edukacji I Nauki - dwójka naszych studentów wyróżniona

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło wyniki postępowania w sprawie przyznania Stypendiów Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2020/2021, za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Lut
Zaproszenie na spotkanie w sprawie Ewaluacji jakości badań naukowych 2017-2021 na AWF Wrocław

W imieniu Pana Rektora oraz Zespołu ds. Wsparcia Ewaluacji, zapraszam wszystkich pracowników AWF Wrocław na spotkanie w sprawie Ewaluacji jakości badań naukowych 2017-2021 na AWF Wrocław - przyszłość uczelni.

Lut
Dzień Nauki Polskiej - publikacje pracowników Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

W piątek 19.02.2020 przypadał Dzień Nauki Polskiej, w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa ranking publikacji autorów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wg najwyższej wartości IF w 2020 r.

Lut
Nabór dla studentów na studia Erasmus

Nabór dla studentów na studia Erasmus - informacje dla studentów

Lut
Sukces naszych Studentów i Zawodników KS AZS-AWF Wrocław podczas 65. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu

W miniony weekend 20-21.02 w Toruniu odbyły się 65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski.