Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Van Han Pham

W dniu 18.07.2022 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w sali nr 111 przy ul. Witelona 25 we Wrocławiu odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Van Han Phama na temat: Physical education with „Brainballs” to improve English, math skills, motor skills and physical fitness in 7-years-old pupils in Vietnam.

Cze
Sukcesy sportowe naszych Studentów ostatnich dni to dla nas kolejny powód do dumy

Srebrny medal Oliwii Jabłońskiej w MŚ w parapływaniu, II miejce Natali Kaczmarek w biegu na 400m w Meeting de Paris (Diamentowa Liga) oraz srebro zespołu AWF Wrocław w AMP w siatkówce plażowej - Gratulujemy!!!

Cze
Sukcesy sportowców AWF w MP LA i AMP (piłka ręczna)

Natalia Kaczmarek zwyciężyła w biegu na 400 mm., Robert Sobera był drugi w skoku o tyczce, srbro zdobył także Matusz Jopek w skoku w dal w rozegranych w Suwałkach lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski. W filnale Akademickich Mistrzostw Polski zespół AWF Wrocław zdobył srebrny medal. Gratulujemy!!!

Cze
Relacja z V Ogólnopolskiej Konferencji dla Młodych Naukowców - Wieczór Naukowca 2022

Za nami V Ogólnopolska Konferencja dla Młodych Naukowców: Wieczór Naukowca 2022 – Wokół Człowieka. Dziękujemy wszystkim za udział na żywo oraz w sposób zdalny. Mamy nadzieję, że będziecie z nami również podczas kolejnej edycji. Życzymy owocnego rozwoju naukowego oraz poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania w odkrywaniu Człowieka.

Zakończenie roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W dniu 3 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku AWF we Wrocławiu. Słuchaczom dyplomy ukończenia studiów wręczył Prorektor ds. Nauczania, dr hab. Ryszard Bartoszewicz, prof. AWF Wrocław. W uroczystości uczestniczyli: dr Regina Kumala - Kierownik Uniwersytetu Trzeciego Wieku, prof. dr hab. Krzysztof Maćkała, dr hab. Małgorzata Sobera, prof. AWF Wrocław, dr Anna Malska-Śmiałowska, dr Małgorzata Krzak, mgr Iwona Bartoszewicz i mgr Daria Rudnik.

Cze

Rada Kolegium Naukowego ogłasza Konkursy na finansowanie działań naukowych i projektów badawczych - 2022 r. - II edycja..

Cze
V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców - Wieczór Naukowca 2022 - Wokół Człowieka

Zapraszamy Państa na V Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców - Wieczór Naukowca 2022 - Wokół Człowieka. Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2022 r. w sali 2/8, budynek P4. Rozpoczęcie konferencji o godz. 14.00. Transmisja z konterencji będzie dostępna na uczelnianym kanale Youtube.

Za nami XV – Jubileuszowe Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

4 czerwca 2022 przy dźwiękach Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zainaugurowane zostały XV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży.
Uroczyste otwarcie odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Wszyscy uczestnicy zostali przywitani przez JM Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – prof. Andrzeja Rokitę, wieloletnią kierowniczkę Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej UM we Wrocławiu - prof. Alicję Chybicką, przedstawiciela Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Pradze - prof. Petra Sedláčeka oraz Przedstawicieli z Fundacji Santander i Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Cze
Gala VI edycji konkursu "Młode Talenty"

30 maja br. odbyła się uroczysta gala VI edycji Konkursu „Młode Talenty”, podczas której wręczone zostały prestiżowe nagrody w sześciu kategoriach: sukces naukowy, sukces w zakresie innowacji, sukces artystyczny, sukces w zakresie działalności społecznej, sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej oraz sukces sportowy. Po raz pierwszy to wrocławskie wydarzenie łączące naukę z biznesem, organizowane przez Dolnośląski Klub Kapitału, odbyło się w odrestaurowanym wnętrzu Auli Leopoldina (Gmach Główny Uniwersytetu Wrocławskiego).