Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube

Sty
Komunikat Komisji Wyborczej Akademii z dnia 20 stycznia 2020 r.

W dniu 20 stycznia 2020 roku odbyły się wybory przedstawicieli do Kolegium Elektorów Akademii na kadencję 2020-2024, spośród kolejnych kurii wyborczych.
Wybrane zostały następujące osoby:

Sty
Komunikat Komisji Wyborczej Akademii z dnia 17 stycznia 2020 r.

W dniu 17 stycznia 2020 roku odbyły się wybory przedstawicieli do Kolegium Elektorów Akademii na kadencję 2020-2024 spośród nauczycieli  akademickich nie posiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego, zatrudnionych na poszczególnych Wydziałach Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Wybrane zostały następujące osoby:

Spotkanie noworoczne studentów UTW z władzami Uczelni

10 stycznia 2020 roku odbyło się spotkanie noworoczne studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z przedstawicielami władz Uczelni, członkami Rady Naukowo-Programowej UTW AWF we Wrocławiu oraz prowadzącymi zajęcia dydaktyczne. Jesteśmy ogromnie wdzięczni licznie zgromadzonym gościom za poświęcony nam czas i uświetnienie spotkania swoją obecnością. Tradycyjnie towarzyszył nam Zespół Pieśni i Tańca KALINA, który rozpoczął spotkanie od kolędowego wprowadzenia w wyjątkowy nastrój.

Sty
Obwieszczenia wyborcze z dnia 7, 8 i 9.01.2020 r.

Obwieszczenia wyborcze Przewodniczącego Komisji Wyborczej Akademii z dnia 8 i 9 stycznia 2020 roku

XXXII Świąteczny Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Rektora AWF Wrocław

Najpopularniejsza Akademia Wychowania Fizycznego w Polsce, gościła sympatyków futbolu, podczas Świątecznego Turnieju Szóstek Piłkarskich o Puchar Rektora AWF Wrocław. Wydarzenie organizowane co roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, cieszy się ogromną popularnością wśród środowisku osób związanych z kulturą fizyczną. W tym roku w turnieju, łącznie wzięło udział około 500 osób. Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawował J.M. Rektor AWF Wrocław, profesor Andrzej Rokita.

Profesor Maria Joana Carvahlo z wizytą w naszej Uczelni

W dniach 16-20 grudnia br. gościła w naszej Uczelni Pani Profesor Maria Joana Carvahlo, Prorektor ds. Sportu i Zdrowia (tł. ang.) na Uniwersytecie w Porto.

Pani Profesor jako specjalista w obszarze aktywności ruchowej osób w podeszłym wieku spotkała się z uczestnikami programu „Promocja idei aktywności fizycznej wśród wrocławian – Aktywny senior 2019”. Ponadto uczestniczyła w seminarium w ramach programu „Comparative Global Aging Course” prowadzonego wspólnie przez AWF Wrocław, Uniwersytet Wrocławski oraz Unviersity of Nebraska at Omaha. Seminarium w formie telekonferencji z partnerami ze Stanów Zjednoczonych prowadził kierownik projektu dr hab. Grzegorz Żurek, prof. AWF.

Oświadczenie Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

W związku z publikacją z dnia 22. grudnia 2019 roku artykułu Pani Joanny Dzikowskiej w Gazecie Wyborczej, Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wydał oświadczenie:

Spotkanie wigilijne Rektora z pracownikami Uczelni

Jak co roku, tym razem 20 grudnia, w budynku P-4 (sala 2/8), odbyło się spotkanie Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr. hab. Andrzeja Rokity, prof. AWF z pracownikami. Podczas spotkania Rektor przedstawił informacje podsumowujące funkcjonowanie Akademii w 2019 roku, we wszystkich obszarach jej działalności. JM Rektor zaznaczył, że był to rok wielu trudnych wyzwań, ale jednocześnie bardzo dobry czas dla Uczelni.

Gru
Spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i władzami uczelni

19 grudnia 2019 roku - czyli tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, miało miejsce spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i Władzami Uczelni.
Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Szymon Morga, w imieniu studentów – gospodarzy tego spotkania, życzył pracownikom Uczelni, odpoczynku, pogody ducha, sukcesów w życiu prywatnym i osobistym, a na Nowy Roku spełniania marzeń oraz cierpliwości i wyrozumiałości dla studentów.

Spotkanie opłatkowe JM Rektora z Seniorami Uczelni

18 grudnia br. w Sali Kominkowej przy ul. Witelona 25  odbyło się coroczne Spotkanie Opłatkowe JM  Rektora  z Seniorami naszej Uczelni, zorganizowane wspólnie z Biurem Promocji i Centrum Historii Uczelni.