Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 503)

Notice: Undefined index: id (/var/www/html/lib/Wego/Twig/Extensions/Wego.php: 504)

Aktualności | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

"Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii" - program MEN i AWF

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prowadzi nabór na szkolenia dla nauczycieli w ramach I etapu programu.
Nauczyciele wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, którzy wzięli udział w I etapie projektu oraz zdobyli certyfikat, mogą zgłosić się do Sport Klubów, czyli do II etapu programu „WF z AWF”.

Paź
Immatrykulacja Doktorantów Szkoły Doktorskiej w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Immatrykulacja, to publiczny akt zaliczenia w poczet społeczności akademickiej poprzez uroczyste złożenie ślubowania. Dawniej, termin ten oznaczał wniesienie do spisu szlachty w danym kraju lub prowincji, a dzisiaj jest przyjęciem w poczet studentów i doktorantów. Na całym świecie, jest to uroczysty moment.
W naszej Uczelni - AWF we Wrocławiu, aktu immatrykulacji dokonał JM Rektor AWF we Wrocławiu prof. Andrzej Rokita w obecności przewodniczącego Rady Naukowej oraz Rady Szkoły Doktorskiej i zaproszonych gości.

Paź
Nabór studentów na studia w ramach programu Erasmus+

Zapraszamy studentów do zapisów w uzupełniającym naborze studentów na studiaw ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim.

Odszedł Zbigniew Pacelt

Z przykrością i żalem zawiadamiamy, że 5 października 2021 roku w wieku 70 lat zmarł nagle Zbigniew Pacelt, przyjaciel Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, wybitna postać polskiego sportu, 3-krotny olimpijczyk-sportowiec i 13-krotny uczestnik igrzysk olimpijskich.

Informacja Prorektora ds. Nauczania

Szanowni Państwo, Studenci, Doktoranci i Pracownicy
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,
W związku z koniecznością zmiany terminu obchodów Święta Akademii, który Zarządzeniem Rektora nr 67/2021 został wyznaczony na wtorek 26. października 2021 roku, przeniesiony został termin realizacji zajęć dydaktycznych przypadających zgodnie z rozkładem zajęć w tym dniu na piątek 22. października br.

Obrony prac doktorskich

W dniu 11.10.2021r. o godz. 9.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Kisilewicz na temat: Powysiłkowa zmiana sztywności mięśnia czworobocznego grzbietu w ocenie  miotonometrycznej i elastograficznej.
W dniu 11.10.2021r. o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Tomczaka  na temat: „Jakość życia a funkcjonalna sprawność fizyczna kobiet z domów pomocy społecznej Dolnego Śląska”.

Inauguracja Środowiskowa

30 września 2021 roku w auli Oratorium Marianum w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego, Rektorzy dwunastu Uczelni Wyższych Wrocławia i Opola, wspólnie zainaugurowali nowy rok akademicki 2021/2022. Transmisję z uroczystości można było oglądać na stronach internetowych uczelni.

Wrz
Zaproszenie na Inaugurację Środowiskową Uczelni Wrocławskich

Rektorzy wrocławskich uczelni publicznych mają zaszczyt zaprosić do obejrzenia Środowiskowej Inauguracji roku akademickiego 2021/2022. Transmisja z uroczystości odbywającej się w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego rozpocznie się w dniu 30 września 2021 roku o godzinie 15.00 i dostępna będzie na stronach uczelni KRUWiO.

Wrz
Mgr Andrzej Kijowski wybrany na prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pan mgr Andrzej Kijowski, trener strzelectwa sportowego i pracownik w Zakładzie Dydaktyki Sportu naszej Uczelni został wybrany na prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Funkcję będzie sprawował przez cztery lata.