Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

"Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii" - program MEN i AWF

16.10

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prowadzi nabór na szkolenia dla nauczycieli w ramach I etapu programu. 

Nauczyciele wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, którzy wzięli udział w I etapie projektu oraz zdobyli certyfikat, mogą zgłosić się do Sport Klubów, czyli do II etapu programu „WF z AWF”.

Wszyscy nauczyciele, którzy ukończą prowadzone w tym roku szkolenia stacjonarne będą mogli się zgłaszać do prowadzenia zajęć w ramach przyszłorocznej edycji programu. Warunkiem jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkoleń. 

W 2022 roku przewidywana jest kontynuacja programu, nie będą jednak już realizowane szkolenia dla nauczycieli. Ważne jest zatem, aby nauczyciele zainteresowani prowadzeniem zajęć w ramach Sport Klubów wzięli udział w szkoleniach jeszcze w tym roku. Zajęcia w ramach Sport Klubów są skierowane do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje oraz wszelkie niezbędne zagadnienia znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz na stronie internetowej programu https://www.wfzawf.pl/ (link: Weź udział w szkoleniu)

Dodatkowe informacje i pytania można kierować bezpośrednio do Biura Projektu w AWF Wrocław: e-mail: wroclaw@wfzawf.pl, tel.: 609 550 393 (w godz. 10:00 - 15:00), 

Więcej informacji: