Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Instagram Youtube

Zapytania ofertowe (poniżej 30 000 euro)

Paź
KRPIII.159.2.2019 - Zawiadomienie o wyborze oferty

Informacja o wyborze oferty do realizacji szkolenia z wizażu dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

Paź
Zapytanie ofertowe KRPIII.159.2.2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty w zakresie realizacji szkolenia z wizażu (część II) dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

Termin składania ofert: Oferty należy złożyć do dnia 25.10.2019 r., do godziny 12.00.

Zawiadomienie o wyborze oferty KA 4-2019

Informacja o wyborze oferty KA 4-2019 „Sukcesywne dostawy materiałów biurowych oraz niektórych materiałów eksploatacyjnych dla
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu”.

Wynik_zapytania_ofertowego

Zapytanie ofertowe KA 4-2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I.J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: "Sukcesywne dostawy materiałów biurowych oraz niektórych materiałów eksploatacyjnych dla Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu"

Termin składania ofert 18.09.2019r godz. 12.00

Zapytanie_ofertowe-materiay_biurowe_i_niektore_materialy_eksploatacyjne

Formularz_oferty-materiay_biurowe_i_niektore_materialy_eksploatacyjne

Zestawienie_asortymentowo-cenowe

Wykaz_dostaw

Umowa-materiay_biurowe_i_niektore_materialy_eksploatacyjne

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA KA 4-2019

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA „SUKCESYWNE DOSTAWY MATERIAŁÓW BIUROWYCH ORAZ NIEKTÓRYCH MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH”

Unieważnienie_postępowania_KA_4-2019

Wynik zapytania ofertowego

Nazwa zapytania ofertowego: Organizacja i przeprowadzenie w roku 2019 wydarzenia „Orientation Day” dla grupy studentów zagranicznych programu Erasmus.

Zapytanie ofertowe KA 4-2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I.J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: Sukcesywne dostawy materiałów biurowych oraz niektórych materiałów eksploatacyjnych dla Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Termin składania ofert 10.09.2019r godz. 12.00

Zapytanie ofertowe nr KT-416/2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I.J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: "Malowanie i uszczelnianie pianą poliuretanową powierzchni dachu".

Termin składania ofert 27.08.2019 do godziny 13:00

Zapytanie ofertowe nr KT-415/2019

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I.J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na: "Naprawa pokrycia dachu papą w budynkach AWF we Wrocławiu".

Termin składania ofert 26.08.2019 do godziny 13:00

Zapytanie ofertowe

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na organizację i przeprowadzenie w roku 2019 wydarzenia „Orientation Day” dla grupy studentów zagranicznych programu Erasmus.