Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Instagram Youtube

Oferty pracy

Paź
Oferta pracy na stanowisko Specjalisty/tki ds. rekrutacji i monitoringu

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista/-ka ds. rekrutacji i monitoringu

Paź
Oferta pracy - student stypendysta

Oferta pracy w ramach grantu pt. „Wpływ treningu interwałowegoo wysokiej intensywności na mechanizmy neuroplastyczności i zachowania psychomotoryczne u pacjentów z chorobą Parkinsona: badanie randomizowane z jednorocznym okresem obserwacji.”, którego Kierownikiem jest dr hab. Jarosław Marusiak, prof. AWF.