Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Youtube

Oferty pracy

Sie
Oferta pracy na stanowisko młodszego bibliotekarza lub bibliotekarza

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko: młodszego bibliotekarza lub bibliotekarza do Biblioteki Głównej AWF We Wrocławiu

Lip
Otwarty konkurs na stanowisko

Dziekan Wydziału Nauk o Sporcie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ogłasza konkurs otwarty na stanowisko:

Cze
Oferta pracy - student stypendysta

Oferta pracy w ramach grantu pt. „Wpływ treningu interwałowegoo wysokiej intensywności na mechanizmy neuroplastyczności i zachowania psychomotoryczne u pacjentów z chorobą Parkinsona: badanie randomizowane z jednorocznym okresem obserwacji.”, którego Kierownikiem jest dr hab. Jarosław Marusiak, prof. AWF.

Oferta praca (w załączniku) dotyczy stanowiska - student stypendysta doktorant - badania EEG i EMG - liczba stanowisk: 1

Mar
Oferta pracy

Nazwa jednostki: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Wydział Fizjoterapii