Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Wydziału Wychowania Fizycznego
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

z dnia 8 października 2019 roku

W sprawie: uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego spośród studentów Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Na podstawie: Statutu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Zwołuję  zebranie wyborcze  w dniu 24 października 2019 (czwartek) o godzinie 10.00 w 156 w budynku P-2 wszystkich studentów Wydziału Wychowania Fizycznego studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w celu uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego.

Wydziałowej Komisji Wyborczej
Dr hab. Lesław Kulmatycki, prof. AWF Wrocław

Obwieszczenie

Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Wychowania Fizycznego
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

z dnia 8 października 2019 roku

W sprawie: uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego spośród studentów studiów doktoranckich Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Na podstawie: Statutu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Zwołuję  zebranie wyborcze  w dniu 24 października 2019 (czwartek) o godzinie 10.30 w sali 156 w budynku P-2 wszystkich studentów studiów doktoranckich Wydziału Wychowania Fizycznego studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w celu uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego – w związku z wygaśnięciem mandatów: mgr Leszek Mazur, mgr Kamil Michalik.

Wydziałowej Komisji Wyborczej
Dr hab. Lesław Kulmatycki, prof. AWF Wrocław