Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Facebook Youtube

Natalia Kaczmarek podwójną złotą medalistką MME

14.07

Natalia Kaczmarek, studentka Wydziału Fizjoterapii i zawodniczka KS AZS-AWF Wrocław, została Młodzieżową Mistrzynią Europy w biegu na 400 metrów oraz w sztafecie 4x400m. Podczas rozgrywanych w dniach 11-14.07.2019r. MME w szwedzkim Gavle, nasza studentka kierunku fizjoterapia, we wspaniałym stylu, po walce na ostatniej prostej, zdobyła złoty medal jednocześnie ustanawiając swój rekord życiowy 52,34 s.
Fantastycznie spisała się sztafeta 4x400 m kobiet w składzie: Karolina Łozowska, Natalia Wosztyl, Natalia Widawska i Natalia Kaczmarek zdobywając złoto po rewelacyjnym finiszu Natalii. Panie uzyskały czas 3.32,56.
Bardzo serdecznie gratulujemy naszej medalistce, która przyzwyczaiła nas do tego, że z dużych zawodów sportowych wraca z medalem.

Więcej informacji oraz film z biegu finałowego - https://sport.interia.pl